Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Tom Tom a WM 2003

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Zdar všem,

má někdo zkušenost s Tom routeplaner a h5550? Mě to sice běhá, ale když nastavím Preference poprvé je to Ok. Jakmile skočím podruhé tak se v kolonkách udělá čaj a musím restartovat. To platí i když nastavím preference, program zavřu a znovu spustím. Prostě jakékoli opakované nastavení preferencí spadne a vše se vrátí do default nastavení. Hledal jsem nějakou opravu na tomtom.com a nic se nezadařilo (možná jsem to blbě pochopil).

Dík za radu.

Zdenda.
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Mám ten samý problém na MDAII (na MDAI problém nebyl), akorát místo vysypaného čaje tam mám čtverečky
    Ale výsledek je:

Učinil jsem další pokus: zavření aplikace ani softreset mi nepomáhá, TOM mi sice naběhne, ale GPS v něm nechodí. Musel jsem znovu nainstalovat
    :

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Nazdar lidi,

chtěl jsem se zeptat. Mám Tom Tom Planer a H2210 a BT GPS. A nějak nedokážu, aby Tom Tom spolupracoval s GPS ?

Nevíte co stím ?

Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od zsadek
    Zdar všem,

má někdo zkušenost s Tom routeplaner a h5550? Mě to sice běhá, ale když nastavím Preference poprvé je to Ok. Jakmile skočím podruhé tak se v kolonkách udělá čaj a musím restartovat. To platí i když nastavím preference, program zavřu a znovu spustím. Prostě jakékoli opakované nastavení preferencí spadne a vše se vrátí do default nastavení. Hledal jsem nějakou opravu na tomtom.com a nic se nezadařilo (možná jsem to blbě pochopil).

Dík za radu.

Zdenda.
    Buhužel se s tím budeš muset smířit. Já se s tím smiřuju už půl roku. Tom nevydal žádnou opravu a asi ani nevydá. Je to bída..

Zdenda

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Holt nainstaluj PocketKim a ten chodí OK.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

No jo Pocket KIM si budu teprve kupovat.
    Ale já potřebuji i navigaci pro zahraničí. Hlavně německo, rakousko, francie, španělsko a portugalsko.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Jo tak to jedině Tom Tom ten je super ale bohužel nevím proč u tebe nemaká.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

No jako program TomTom se mi spustí a vybere trasu, všechno v pohodě, jen se "nespískne" s GPS :-( Takže to nenaviguje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Hm a něco jinýho ti s GPSkou chodí?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Jo jo :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

A klasika, reset a podobně jsi zkusil? Port nebo jiné nastavení? Jo jeden dotaz náhodou Mapview nepoužíváš? Jinak pokud by jsi chtěl PocketKima na zkoušku můžu poslat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

¨Tož toho POcket KIMA bych aj testl. Záleží která verze, protože známy měl nějakou jednu z prvních a ani mu to nepřepočítavalo cestu, když blbě odbočil.
    Jinak ten program Map... nemám. Co se týče nastavení, tak jsem tam měl naisntalovaný i nějaký TomTom GPS a ten při spuštění mi nadrzo řekl, že jako GPS nemám a moc se se mnou nebavil :-(

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Po nainstalování Upgradu na TOM-TOMa mi chodí jak víno. Mám MDA2 + BT GPS NAVILOCK. Někde v diskusi určitě najdete odkaz, na požádání aktualizaci zašlu (v ZIPu má 4.26 MB).
    Už jsem našel původní instalační soubor, má jen 1 MB a kousek.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Kdyz jsem procital recenzi na tt routeplanner na nejakym zahranicnim servru, tak tam byl podobny dotaz. Jestli jsem to pochopil dobre,tak ty ctverecky delaji nektere jazykove lokalizace,tak pro routeplannera se to musi vypnout a pak by to melo chodit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

V nabídce Sunnysoftu se objevila čerstvě položka TomTom Navigator 3 s mapou ČR. Zkoušel jste to někdo a jaké máte zkušenosti? Zajímá mne zejména podrobnost mapového podkladu České republiky a funkčnost hlasové navigace.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Win 2003 SE
    Od Wayne_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-02-2005, 13:12
  2. WM 2003 SE
    Od PeZ_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 16-06-2004, 13:42
  3. Windows Mobile 2003 a Microsoft Money 2003 spolu nefunguji