Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké HTC?

zdenpok (207)|6.4.2007 13:29
Ahoj! Vím, že mě asi ukamenujete, ale chtěl bych se zeptat, jaké HTC byste mi poradili ke koupi? Mám MDA compact, jsem s ním hodně spokojený, nicméně jsem dostal nějaký penízky na nové MDA, a tak uvažuju. Vlákna o jednotlivých HTC mají už kolem 50 stránek a v tom už se opravdu nedá orientovat. Čili, aby moje změna měla smysl, mělo by mít nové MDA wi - fi, hardwarovou klávesnici, nejlépe SD slot, nejlépe klasický konektor na sluchátka (případně existenci redukce). Předpokládám, že se nabídka bude točit kolem Artemise, TyTna a Heralda. Tak prosím o důvody, proč změnit compacta? Dík.


Přesunuto do Jaké si mám vybrat....
Martin Ráž Hoch (1832)|6.4.2007 13:37
No, nevím, ale Ty důvody proč změnit z MDAc by si měl znát nejlépe Ty - jde pouze o Tvé reference a spokojenost.

Já jsem přešel z Compacta na HTC TyTN právě kvůli HW klávesnici, 3G a wi-fi. Hlavně ta klávesnice má ohromnou přidanou hodnotu, když potřebuješ silný pracovní nástroj do terénu - cestování, absence notebooka doma a tak:)

Jinak vypisovat zde, proč je které HTC zařízení subjektivně lepší je na nic - musíš vědět co chceš - jestli jsou primární HW klávesnice a wi-fi, tak doporučuji TyTN.
zdenpok (207)|6.4.2007 13:57
Dík, ale u TyTNa mi přijde, že úplně zbytečně platím za 3G, takže bych bral nějakého TyTNa bez 3G o 3000 levnějšího. Je mi jasný, že rozhodnout se musím sám, ale potřebuji trošku nakopnout. :)
wisp_ce4you (200)|6.4.2007 14:06
Ja jsem naprosto spokojeny s Wizardem, ale co napr. Herald?
Honza102 (182)|6.4.2007 16:21
Doporučuji Heralda, jednoduše není nic lepšího :)
zdenpok (207)|6.4.2007 17:58
Je to velkej favorit. Jen mi vadí micro karty (to snad přežiju), absence infraportu (dálkové ovládání je celkem machrovina), trošku mi dělá starosti přehrávání filmů (i když upřímně, za tři čtvrtě roku používání compactu jsem shlédl cca dva filmy). Dost mi vadí absence alespoň 2,5 konektoru na sluchátka. To by vyřešila nějaká redukce. Momentálně ji hledám. Existuje?
Edit: redukci jsem našel
Honza102 (182)|6.4.2007 18:27
Žádný problém s přehráváním filmů jsem nezaznamenal, používám SmartMovie.