Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Čo ma čaká ? XDA!

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Cena? Zalezi na tom, jestli bude se sluzbami nebo bez nich (pripad klasickeho mobilniho telefonu dotovanyxnedotovany). Nedotovany tusim ma stat 800 liber.

Dostupnost? Nikdo nevi, bohuzel je velka sance, ze se CR zatim vyhnou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

cena kolem 32000 bez DPH v www.expansys.com. ale co je lepsie, prave ho drzim v ruke a hraju mi z neho floydi. parada.

Guest

MDA, nebo chcete-li XDA vlastním od začátku prodeje u T-Mobile - ten mi jej i odblokoval pro Oskara, kterého na něm "jedu".
    Konečně zařízení, které mi nahradilo neustále nošení a přenášení mobilu, notebooku, poznámkového bloku a diáře.
    Jak jsem ale zjistil osobně - a to i různých diskuzích - má to své mouchy:

1. SMS patch už existuje ... víte o něčem dalším?
    2. Co upgrade, které už nabízí O2? Nebo upgrade od T-Mobile USA? Vyzkoušeli jste to?
    3. Osobně mne trápí to, že se MDA mnohdy tváří On-Line - ale dovolat se na něj nelze, SMS nepřijdou a vše se musí řešit občasným restartem - pak je opravdu v síti a najednou přijde hned několik SMS ....
    Co s tím???

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12