Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co na vedení tréningového deníku-běhání, cyklistika...

runner111 (75)|5.4.2007 22:09
Nemáte někdo nějaký tip na soft na vedení tréningového deníku? Na palmu sem používal Runplan ale na WM marně sháním něco podobného.
haj (91)|6.4.2007 15:53
Nevím jest-li je to to pravé co hledáš, ale zkus se podívat na stránku Vidaone.com
Software se jmenuje MySportTraining a na verzi 3.93 jsem dělal češtinu, kterou najdeš někde v tomto fóru.
Standa_ce4you (380)|6.4.2007 21:55
Asi to není co přesně hledáš, ale pokud jsi trošku kutil, vyzkoušej softík od Grandasoftu. Můžeš si v něm vytvořit databázi čehokoli a k obrazu svému.
runner111 (75)|6.4.2007 22:36
Díky za tipy. MySportTraining sem zkoušel,moc mi nevyhovuje. Chtěl jsem něco, do čeho denně nasypu data a budou se načítat do grafů, průměrných výsledků a statistik. A to by asi ta databáze neuměla. Nebo uměla, ale neuměl bych to upravit já tak aby to uměla :?
dort (1212)|7.4.2007 00:30
ale to přeci MySportTraining umí společně s Polarem ;)
osch (1330)|7.4.2007 09:45
Další možností je Run.GPS Trainer.
zdenpok (207)|12.4.2007 13:03
Ahoj chlapi! Máte někdo zkušenosti s tím My sport training? Celkem se mi ten program zamlouvá, jen ten export mi přijde docela nepoužitelnej (což je tedy zásadní problém). Otevírá se mi to v excelu, ale jsou to celkem bláboly, aniž by se z toho dalo něco vyčíst! Pracuje s tím exportem někdo?
jojolaser (82)|15.4.2007 07:29
Ten program ma export v pohode, exportuje to do CSV. Problem je v tvojom IMHO sk*rvenom Exceli. Nejaky inteligent z mrkvosoftu sa raz davno rozhodol, ze namiesto ciarky v CSV bude cesky Excel pouzivat bodkociarku (strednik)... a to je tvoj kamen urazu. Nainstaluj si OpenOffice, ten CSV zvlada v poriadku.
ivanmart07 (88)|15.4.2007 09:11
PocketRun. A je hlavne free.

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-pocketrun-v1-01.html
zdenpok (207)|15.4.2007 15:27
Diky, vyzkousim! Asi to tak bude.
neoxo (133)|18.6.2007 11:33
pouzivam MySportTraining od roku 2005 a som snim spokojny
v dnesnej dobe GPS uz aj s pridavnymi modulmi GPS pre MySportTraining
a opat som spokojny, uzasne je to, ze sa tam mam historiu od roku 2005 :)

takze doporucujem
Docent (1234)|18.6.2007 11:49
[QUOTE="jojolaser"]Ten program ma export v pohode, exportuje to do CSV. Problem je v tvojom IMHO sk*rvenom Exceli. Nejaky inteligent z mrkvosoftu sa raz davno rozhodol, ze namiesto ciarky v CSV bude cesky Excel pouzivat bodkociarku (strednik)... a to je tvoj kamen urazu. Nainstaluj si OpenOffice, ten CSV zvlada v poriadku.[/QUOTE]
Jestli to nebude spíš tím, že kdysi někdo rozhodl, že se v desetinném čísle bude používat čárka místo tečky, takže tu čárku lze těžko použít jako oddělovač v CSV, že.
zdenpok (207)|18.6.2007 14:24
[QUOTE="neoxo"]pouzivam MySportTraining od roku 2005 a som snim spokojny
v dnesnej dobe GPS uz aj s pridavnymi modulmi GPS pre MySportTraining
a opat som spokojny, uzasne je to, ze sa tam mam historiu od roku 2005 :)

takze doporucujem
[/QUOTE]
To máš kliku. Mně asi po měsíci klekla karta, bohužel jsem si ji nově nezazálohoval, takže mám prd:no:
jojolaser (82)|18.6.2007 14:46
[QUOTE="Docent"][QUOTE="jojolaser"]Ten program ma export v pohode, exportuje to do CSV. Problem je v tvojom IMHO sk*rvenom Exceli. Nejaky inteligent z mrkvosoftu sa raz davno rozhodol, ze namiesto ciarky v CSV bude cesky Excel pouzivat bodkociarku (strednik)... a to je tvoj kamen urazu. Nainstaluj si OpenOffice, ten CSV zvlada v poriadku.[/QUOTE]
Jestli to nebude spíš tím, že kdysi někdo rozhodl, že se v desetinném čísle bude používat čárka místo tečky, takže tu čárku lze těžko použít jako oddělovač v CSV, že.[/QUOTE]
Tak trochu to s tym suvisi, ale nazyvat tuto upravu Comma Separated Values je chobotina. Bud mali pouzit inu priponu (SSV), alebo cisla s desatinou ciarkou escapovat. To znamena, dat do uvodzoviek.