Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC N560 - pripojeni do domaci site

erazer2k5 (55)|5.4.2007 15:53
Chci se zeptat, zda to nekdo uz resil. Nebyl jsem tady na foru zatracene dlouho, tak me pls nekamenujte, jestli ano.

Mam WiFi AP zapojene do LAN. Na LAN mam DHCP. Pripojim pres WiFi NB, klasicke PC ... vsechno jede, dostane to IP, muzu s tim na internet, muzu si tahat data z nasdileneho PC v siti ...

Kdyz pripojim N560, nekdy to IP vubec nedostane a kdyz uz se zadari, funguje jen internet. Pri pingu pinguje jen na svou vlastni pridelenou IP, na cokoliv jineho v siti ne, nemuzu si tudiz namapovat zadny sdilenou slozku, nic ...

Resil to nekdo? Diky.
tortoise (546)|5.4.2007 16:08
Já jsem to neřešil, protože mi 560 na domácí Wi-Fi normálně funguje bez nějakého nastavování. Nepoužívám však E2C.
erazer2k5 (55)|5.4.2007 16:30
Mne jde predevsim o to, ze nejde napapovat zadna sdilena slozka jako \\neco\x jako to muzu udelat z klasickeho PC. Samozrejme to bude tim, ze to PDA je na jine IP pri pingu naprosto hluche.

Kdyz uz jsem u toho, existuje nejaky zpusob, jak si namapovat nejake sdilene slozky v siti takhle nastalo, tak jako na klasickem PC, aby se to obnovilo i po resetu PDA?
erazer2k5 (55)|5.4.2007 21:44
Takze, udelal jsem HR a stejne nic. Pak jsem nejakou dobu sachoval se vsim moznym a nakonec se to rozbehlo. Je tam nejake nastaveni, kde se definuje, ze se to pripojuje 'to work' a 'to internet' a na ten internet to zacne behat.

Priznam se ale, ze po nekolika hodinach uz jsem z toho byl slusne vytoceny, protoze tak debilne udelanou aplikaci na pripojovani jsem dlouho nevidel.
yndor (222)|6.4.2007 11:31
A fungoval z PDA ping aspoň na ten router?

Je to divné, já to nastavení "Work" nikdy nepoužíval, vždycky jenom "Internet" - a přitom mi namapované složky z různých PC fungujou. Podívám se, co to vlastně konkrétně dělá.
erazer2k5 (55)|6.4.2007 16:22
Pri nastaveni na Work to pinfovalo jen samo na sebe, na router ani tuk. Jak jsem to prehodil na internet, tak se to rozbehlo. Ono celkove tyhle 'profily' vubec nachapu k cemu je to dobry.
Carabei (611)|6.4.2007 17:11
hlavne mej vypnutou spravu napajeni WLAN adapteru, taky to dela problemy
erazer2k5 (55)|8.4.2007 14:22
2 Carabei: tak to mas pravdu, jedine na DISABLED se to chova normalne ... :((