Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nabijeni FS LOOX 718 pres USB

gorgon_ce4you (19)|5.4.2007 07:40
Zdravim,

mam problem s nabijenim LOOXe 718 pres USB. Nevim, zde zarizeni tuto moznost nepodporuje ci je potreba nahrat jiny synchronizacni program nez ActiveSync (existuje vubec neco jineho???), ale i kdyz mam PDA pripojeno pres USB a cervena diodka blika jakoby se nabijel, stav baterie se nezlepsuje.

Nemate nekdo stejny problem?



Diky
gorgon_ce4you (19)|10.4.2007 12:59
to fakt nikdo nenabijite 718/720 pres USB kabel ????????
yndor (222)|11.4.2007 11:46
Jde to, ale ne s originalnim kabelem. Potrebujes kabel, ktery umi nabijet pres USB, neco jako https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=7282 .
A aby slo dobijet pres USB, nesmi byt baterie moc vybita... Kdyz ji nechas moc vybit, pak uz zabere jen nabijecka.
Jeden synchronizacni + dobijeci kabel pres USB jsem koupil u ahmobil asi za 90,-Kc, ale to uz je davno.
gorgon_ce4you (19)|11.4.2007 14:08
tak jsem vyzkousel tim kabelem nabijet kolegovou N520 a to funguje naprosto v pohode. Tak se zda, ze je problem nekde v PDA, ale nevim kde. Jestli je to WM2003 nebo chyba nekde v portu...???

Mozna to zkusim hodit do opravy, ale moc se mi nechce to davat z ruky :(
Erikt68i (266)|15.4.2007 13:43
Opravdu na Loox718 potřebujete jiný kabel než origoš!!! Na konektoru do vlastního PDA musí být proklemovány některé kontakty - viz téma "krátký kabel od Šeby" - odkaz na diskuzi. Tam to všechno najdete dokonale popsané!!!
Pro příště doporučuji vyvinout větší aktivitu při hledání odpovědi.:)