Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 79 z 79

Téma: Vyšlo nové rom pro Acer n3xx verze WWE_1_00_22

VXP VXP je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od trilobit
    Nemáte někdo link na starší verze ROM 15, popř. 16. Provedl jsem upgrade na 24 a nefunguje mi ActiveSync - končí s hláškou "There is not enough free memory on you device to synchronise information...... Support code:8007000e", taktéž BlueTooth nelze zapnout - chyba není dostatek paměti pro ovladače.....

takže mám tedka z PDA jak se říká cihlu, on mi Acer 311 se svými 300Mhz moc dobře nechodil, ale stejně ... chlapi pomozte a nechte stahnout starší ROM.
    n311 by mel mit 400Mhz, ne?

navic pokud se upgraduje s FW 15 nebo 16, tak se ma flashnout update na 24, a pak jeste jednou flashnout update na 24 :-) ja to tak udelal a vsechno chodi v poradku...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Po úspěšné instalaci ROM 1.00.24 se objevila jediná vada a to nemožnost poslat přes bluetooth vizitku z mobilů Nokia (skutečně - vyzkoušel jsem N6280,6103,6310) zatímco např. z Erika K320i bez problému. Myslím, že se ztratila služba Object push server nebo tak nějak.
    Ale opačně to jde - vizitku z PDA pošlu v pohodě.
    Jinak BT spojení s ActiveSync bez potíží.

Každopádně Acer si myslí, že mám chybu v nastavení, což jsem vyřešil HW resetem a trvá problém. Má někdo možnost tuto vadu popřít nebo potvrdit?

A dále. Měl jsem původně ROM 1.00.16 a chtěl jsem zkusit pro kontrolu stav při instalaci 1.00.22. Bohužel se mi naprosto nedaří návrat ke starší verzi ROM - neproběhne, jen HW reset. Několikrát.
    Taky přivítám radu a pomoc.
    Díky předem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No a teď už nejde ani HW reset. Jen to restartuje do stávající konfigurace. Naštěstí je aspoň funkční, takže to nemusím vyhodit.
    Mám to reklamovat nebo co s tím?

Tak částečně zodpovězeno - StorageTools jaksi naformátoval kartu na FAT32, což jsem zjistil až ve čtečce v noťasu. Takže otázka flashování je zodpovězena. Bohužel ani v 1.00.22 Nokie to PDA nevidí.
    A Acer vymazal dir OSIMAGE na ftp, takže otázka zní, má někdo 1.00.16?

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Po dlhom hladani som kdesi nasiel ROM 1.00.24, ale mam problem pri jej nahrati - po tej prvej kombinacii tlacitok mam stlacit on/off tlacitko a ma nabehnut odpocitavanie, ale mne nabehne len cierna obrazovka s verziou bootloaderu a napis 5seconds ale odpocitavanie sa nespusti. Skusal som to drzat dlho , kratko, SD kartu, MMC kartu, pripojene k napajaniu, len z baterky a stale mi to ostane len na zaciatku odpocitavania. Ma niekto podobny problem alebo ma nejake napady. Alebo mozno link na novsiu ROM ,/ale asi novsia neni/...

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 17:35
  2. Nové mapy verze 6.75
    Od pepa_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 25-05-2007, 12:19
  3. TomTom 5 - nové verze SW a map
    Od Kee v sekci TomTom
    Reakcí: 2