Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Asus P535 a internet GPRS... cez Orange

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Vlastnim PDA ASUS P535, a pausal od Orange so sluzbou orange World Mini. Dnes som sa pokusal nastavit svoje PDa tak, aby na nom siel internet, s tymto nastavenim, ktore mi zaslal priamo Orange:

NASTAVENIE ORANGE WORLD (ORANGE SPV M3100)
    Nastavenia pre WINDOWS MOBILE 5.0
    Start(hore vlavo)-Settings-Connections(dolne okno 3)-Connections(ikona)-Add a new modem connection

Enter a name for the conn.: Orange World
    Select a modem: Cellular Line (GPRS, 3G) a next
    Access point name: orangewap a next a finish
    Start(hore vlavo)-Settings-Connections(dolne okno 3)-Connections(ikona)-Edit my proxy server

This network uses a proxy server to conn...: zafajknut
    Proxy server: 213.151.208.156 a polozka "advanced"
    Type: HTTP "potvrdime"
    Server: 213.151.208.156
    Port: 8799
    User name: wap
    Password: wap potvrdit 4x "ok"

Start-Internet Explorer
    Do stavoveho riadku vpiseme: http://wap.orange.sk
    a potvrdime "GO" a stranka sa otvori pod nazvom
    http://cwap.orangeportal.sk/me...
    Potvrdime Menu-Tools-Options a potvrdime na Home page polozku Use current a stranka sa
    prepise na nasu zvolenu http://cwap.orangeportal.sk/menu/d...
    a potvrdime "OK"
    A na zaver treba este mobilne zariadenie vypnut a zapnut, aby sa nastavenia korektne ulozili.

Toto som vsetko urobil, a problem je ten, ze ak otvorim internet Explorer, a zadam wap.orange.sk alebo akukolvek inu stranku, tak prehladavas pise asi dve minuty Vyhladavanie, a po 2 minutach vypise: Zltry trojuholnik a oznam: stranku nelze zobrazit nebo stahnout, pretoze spojeni bylo preruseno. Zkontrolujte pripojeni a opakujte akci..

neviem preco to nejde, a skusam to na cistom PDa,teda po hard resete, cize nema ziadne ine nastavenie ani skusanie, Ak viete niekto poradit, napiste prosim.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Hm..mozna blba otazka, ale zkousel jsi Nastaveni/ Pripojeni/ Nastaveni site a kliknout na Orange? Melo by to vse probehnout automaticky a bez problemu...

Dan

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

chapem o com pises ale v ponuke operatorov mam len VODAFONE, T-MOBILE a EUROTEL CZ..

cize len ceskych operatorov (

mam sice zariadneie kupene v ageme na slovensku, ale asi cesky brandovane alebo neviem... ( dalsie rady?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Hele...zvlastni je, ze jsem jej taky kupoval pres Agem SK (prvni varky)...tam taky osobne vyzkousel Prima predplacenku (nastaveni na SK operatory fungovalo...) a pak kdyz prohodil karty tak se objevili CZ operatori a vse proste automaticky slapalo...hm...zvlastni...

Dotaz: Funguje ti MMS?

Edit: No ted se nejak divam na to nastaveni, co ti poslali a nechapu proc je tam furt to "wap" vsude...ne ze bych to nastavoval rucne, ale mam tam docela odlisne veci...:-(

Dan

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ja som mal ten isty problem, ale zavolal som si do Orange a oni mi poradili ako to mam nastavit. Slape pripojenie bez problemov.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

ake tam mas veci?? napiste mi prosim vase nastavenia, skusim prestavit.

idem cez orange pausal, mam aj primu, skusal som aj s nou ani s nou nejde, ale chcem to primarne vyuzivat cez orange world mini, napiste co tam mate vy

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

pirpojit sa pripoji, pise GPRS pripojeno

ale ak dam stranku dlhu boru pise Vyhledavani, neurobi nic a potom vyhodi hlasku: Stranku nelze zobrazit nebo stahnout protoze spojeni bylo preruseno.

V telefone kde mam GPRS nastavenia funguje vsetko tak ako ma,takze vSIM karte problem nie je, A skusal som na PDA aj pocket ICQ, nejde takisto,.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

TAKZE SOM SA PRIPOJIL.. ale funguje mi iba stranka www.orangeportal.sk

pri inej stale pise: vyhladavanie (

docital som sa o tom, ze pojde www.orangeportal.sk tu: http://www.modaco.com/lofiversion/index.php/t202945.html

Pripojenie je potom automaticky zvolene podla vyhladavanej stranky. Pre prezeranie internetovych stranok sa adresa zadava v tvare http://www.orangeportal.sk , v pripade domovskej WAP stranky v tvare wsp://wap.orange.sk.

ma niekto podobny problem? to neotvorim stranku www.t-mobile.sk ?? alebo wap.imhd.sk ?? hm

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

bez problemov mi otvori ale len stranku www.orangeportal.sk ZIADNU INU, kde bude problem??

nemozem to skusat 10x, pretoze mam 10MB/mesiac a po otvoreni stranky www.orangeportal.sk mi PDA ukazuje ze ma 0,5MB...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

netreba mi ani tak internet, ako moznost pristpovat na wap :P

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

UZ TO MAM uz som to vyriesil.

problem bol v tom, ze ja som nastavoval vrchne pripojenie: domace, a proxy server pre firemne,

a ked som sa napojil cez domace, neslo to asi cez proxy, teraz som domace pripojenie zmazal a nastavil cez firemne, a ide vsetko, aj wap, aj opera.com atd atd :PPP DAKUJEM VAM AJ TAK

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-03-2009, 12:06
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 16:41
  3. ASUS P535 a MMS - auto odpojenie od GPRS
    Od jkw v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2007, 17:42
  4. PDA P535-problém s pripojením na Orange World
    Od poldino v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3