Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LG Prada

gulii (140)|4.4.2007 18:03
halvní předběžné paramtery modelu LG KS20 alias LG WM Prada:
:yes: Windows Mobile 6
:yes: HSUPA
:yes: přibližné 90MB pro uživatele
:yes: 64MB RAM - i když nyní už relativně málo :?




Osobně by mě zajímal Váš názor na toto zařízení... myslel jsem, že LG provede ale nějakou graf. nadstavbu aby bylo možné WM6 ovládat pouhým prstem, pač u klasikého WM to fakt nejde :oops: a vzhledem k tomu, kdo je konkurentem tohoto stroje (ano asi zjevně iPhone - už kvůli vzhledu) tak by t chtělo... pač k tomuto stroji my stylus moc nesedí :?

// omlouvám se, ale toto není Prada, protože je na videjku a nemá hlavně WM6 :evil: Jinak prosím o úpravu názvu topicu, protože toto je KS20:!: :!: je to pouze styl Prada :sarcastic: - omlouvám se :oops:
atomion (1159)|4.4.2007 18:43
Toto je jak říkáš LG KS20 alias WM Prada, ale to je pouze jeho přezdívka ;)

PS: Příště můžeš uvést zdroj :?
gulii (140)|4.4.2007 19:35
Promiň, ale nechtěl jsem to brát jako nějakou recenzi nebo něco takového, spíš mě osobně zajímaly názory na LG ve světě WM a hlavně jestli jste spíše také neočekávali nějaké propracovanější ovládání - spec. pro ovládání prstem :? Jinak teda promiň zde byl můj prvotní zdroj informací


OT: dělaš bezvadný web :) jen škoda, že tvůj a tento web nejsou dohromady, pač ty máš new info a zde je spousta zkušeností :)
atomion (1159)|4.4.2007 20:25
Klasická Prada má čisté ovládání prstem jako například iPhone. U Windows Mobile se toho vzhledem ke složitosti, která se mně osobně líbí, asi nedočkáme. Ale jak říkám - osobně mi to vůbec nevadí :)