Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upozornění na nepoctivého přispěvatele

Standa_ce4you (380)|4.4.2007 08:33
Chci upozornit případné další koupěchtivé, jako jsem byl já, z tohoto fóra na jednoho zdejšího slovenského přispěvatele. Cca rok a půl jsme spolu komunikovali jako kamarádi a až došlo v "byznysu" na lámání chleba, najednou bylo vše jinak. Nebudu rozebírat podrobnosti, byl jsem též dost naivní. Naštěstí mě tato zkušenost stála nevelký obnos.
Nechci tady psát jeho jméno. Pokud budete mít dočinění s někým ohledně koupě pda apod., napište mi SZ s jeho jménem a já odpovím, jestli je to on nebo ne.

(nejsem si jist, jestli téma tohoto stylu je zde vhodné, pokud ne, omlouvám se a smázněte ho)
_blackBone (271)|4.4.2007 12:54
ok, a az budete s nekym obchodovat, tak prosim davejte do kopie [EMAIL=blackbone99@gmail.com]blackbone99@gmail.com[/EMAIL], rad bych o tom take vedel...

:sarcastic:

Dobre, chapu duvody, ale s PDA se obchoduje celkem hodne a pozadavek na konzultaci >vsech< obchodu je podle me slepa cesta.
flashman (1366)|4.4.2007 23:40
rovnou napiš jeho nick. Pokud si v právu, tak on se nemůže zlobit a pokud ne, tak určitě pravda vyjde na povrch.
Můžeme to tu prodiskutovat ne ? Psanát ti SZ při každém nákupu přez net ti určitě nikdo nebude, takže to takhle postrádá smysl.
Spíš by se mu měl dát do profilu nějaký warn, aby už nemoh něco podobnýho dělat. Od toho to snad je ne ?
Standa_ce4you (380)|16.4.2007 13:53
Takže jde o přispěvatele s nickem Scythe.
Ale dobře mi tak, naivní jsem byl dost, mohl jsem přijít o víc než těch pár stovek...
Standa_ce4you (380)|24.1.2008 13:47
A aby toho po třičtvrtě roce nebylo dost, dělal jsem nedávno "business" s JuriGem, a byl jsem postaven do podobné situace, jako u výše zmíněného Scythe.
Rozdíl byl ovšem v tom, že JuriG svým závazkům nakonec plně dostál, a ještě přidal něco navíc jako odškodnění.
Takže já můžu řict ano, poctiví lidé na internetu ještě jsou...:)