Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: SDHC neběhá?!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s paměťovími kartami SDHC.Včéra jsem si jí koupil,a ejhle.Noťas jí nevidí,PDA HX4700 taky ne a sat.navigace taky nic.Co to zase vymysleli za inovaci?Nebo dělám něco špatně?Ale nevim co...)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Hlavne co delas spatne je ze si nezjistis co kupujes - na SDHC potrebujes ctecku ci zarizeni ktere SDHC karty podporuje - coz HX4700 ani bezna ctecka nejsou ....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Problém je v tom,že je toho teď na trhu tak 80% veškerejch SD karet.Cena byla zajímavá tak jsem to koupil,naštěstí i vrátil.A malinko bych se možná i urazil,a kde bych si to jako měl zjistit.Prodavač ti nikde nic neřekne,PDA jako na potvoru jsem si nechal doma...A že by bylo něco na kartě v návodu,haha :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kdyby si do vyhledávání na ce4you zadal sdhc, pak by ti to našlo mnoho příspěvků ve kterých se o nekompatibilitě těchto SD karet s PPC napsalo již mnoho.
    Místo toho založíš nové téma ve kterém si stěžuješ / ptáš se, že to neběhá. :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Jasně,tak pardon,ale když je člověk v práci,tak nemá moc času...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No vytvorit tema a 2x odpoved stihas. To hledani by netrvalo dele :-)

Navic bys usetril cas na nakup a nasledne vraceni karty.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Ty karty budou podporovat až nová zařízení!! Zatím to maj jen někery fotaky a taky mě to na.ralo sem si chtěl koupit 8gigovku ale ta je jen SDHC tak sem scháněl 4gigovou normalní, ale ejhle už sou jen samy SDHC todle mě fakt štve furt jiný karty měly by udělat jednu kartu kerá by se dala strčit do všeho a jiny karty nevyrábět!!

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

4Kapu: Pořád nové karty jsou především kvůli kapacitě a kdyby nepřišly SDHC karty, tak by vše zůstalo u maximálky 4 GB

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

4GB SD se porad prodava, treba v www.czc.cz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

byl oznamenej software stack, ktery by mel vyresit podporu SD HC karet, ale je samozrejme na vyrobcich, zda vydaji novou rom pro stavajici zarizeni, ktera by tento stack obsahovala(ci nakou jinou formou) a nebo umisti dany stack az do novych zarizeni

M@x M@x je offline
    Nováček
    Registrace
    Aug 2006

To by byla docela bomba, kdyby to nejak slo. 4GB neni zas tak moc a pouzivat vice karet, to neni ono Docela se mi zamlouvaji CF karty (az 16GB) ale je pravda, ze moc zarizeni je nepodporuje, teda aspon ne VGA, WM5, Wi-Fi... skoda

Podobná témata

1. SDHC
    Od Vikin_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-11-2007, 18:09
  2. SDHC
    Od lubos8 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-09-2007, 15:54