Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare

anaxagoras_ce4you (87)|3.4.2007 14:44
Hola vsichni,

neni tu nekdo z Prahy, kdo ma funkcni kreditku, ze by se se mnou sabnul o folii na Vario Boxwave ClearTouch Anti-Glare. Popripade, ze bysme se dali tri dohromady, mel bych zajem i o dve (v pripade, ze by se nasel pouze jeden).

Dik T.
jimmyjames_ce4you (199)|3.4.2007 15:38
Pokud chces objednat tuto folii, napis mi SZ. Objednaval jsem uz asi 4 varky pro lidi odsud z diskuze. Zrovna ted cekam na doruceni jedne objednavky a pokud budou zajemci, budou i dalsi.

Jinak diskuze k temto foliim uz je zalozena pod Diskuze na dane tema - Prislusenstvi..
anaxagoras_ce4you (87)|3.4.2007 16:21
[QUOTE="jimmyjames"]Pokud chces objednat tuto folii, napis mi SZ. Objednaval jsem uz asi 4 varky pro lidi odsud z diskuze. Zrovna ted cekam na doruceni jedne objednavky a pokud budou zajemci, budou i dalsi.

Jinak diskuze k temto foliim uz je zalozena pod Diskuze na dane tema - Prislusenstvi..[/QUOTE]

No zjistil jsem dnes, ze mam limit na karte 0. Tak to zkusim jeste jednou. A kdyz to nepujde, tak bych se ozval. BTW: co znamena SZ? ;-)
jimmyjames_ce4you (199)|3.4.2007 16:27
SZ= soukroma zprava...to je tu na diskuzi. Jinak muzes i na mail jimmyjames@seznam.cz