Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Kradeš? NE, tak rychle začni - tady máš důvody, aneb lidská hloupost a omezenost nezná mezí :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já osobně to dělám takto: Najdu si nějaký zajímavý software, a stáhnu si trial verzi a pokud ve všech směrech splní mé požadavky tak ji prostě koupím! Zdá se mi totiž fér zaplatit za něco co mi dobře slouží! Vy co máte názory typu: Proč mam platit za něco co můžu mít zadarmo? Znám také spostu stránek kde se vyskytují aplikace i s cracky nebo sériovými čísli - ale jsem na tolik "nenormální" že i když můžu mít aplikaci zadarmo, tak ji radši zaplatím. Zaplatím ji totiž proto že splňuje mé očekávání a chci podpořit lidi co ji vytvářely!
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

A co kdyz trial neexistuje?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

kdyz trial neexistuje, tak nastava trochu problem, nelegalni stahovani placenych aplikaci je samozrejmne spatne, ale v pripade ze trial opravdu neni a my nechceme kupovat zajice v pytli, tak vyuziti nelegalne ziska kopie programu s prihlednutim k naslednemu zakoupeni teto aplikace bych jako takovy hrich nepovazoval.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Zax
    A co kdyz trial neexistuje?
    Když neexistuje trial, tak si o aplikaci vyhledám co nejvíce informací.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Zax
    Udelal jsem jeden nakup softu do ppc - koupil jsem si operu (pravda, ehm, nemohl jsem najit crack) a rozhodne s ni za tu cenu spokojen nejsem:...
    Ale Operu jsi mohl stáhnout jako trial a vyzkoušet před koupením ne?

No, na druhou stranu, pokud neexistuje trial, tak vyzkouším warez verzi, a pokud neexistuje ani ta, nemám o program zájem. U freeware se nějaká ta chybka zkousne, ale placený software musí vyhovovat do detailu - a to zjistím jedině tím, že ho vyzkouším.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Mne osobne kolikrat placeny software do detailu nevyhovuje - viz opera jak sem psal o neco vys - umi s prominutim h*vno za tu cenu, ale zase na druhou stranu nevim, co bych bez ni delal. Proste nerad platim za neco, co umi jenom pulku toho, co chci.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. DupeDeDupe aneb jak se zbavit duplikovaných kontaktů snadno a rychle
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-05-2008, 16:52
  2. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit
    Od Falco_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 19:11
  3. Rychle pomoc! aneb nepovedeny flash