Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

qtek 9000 - problémy s dovozem nejen z Německa

Ati_ce4you (100)|2.4.2007 19:39
zdravim chtel bych si dovezt Qtek 9000 z nemecka a tak se chci zeptat je moc problem nahrat aglickou romku (nikdy sem to nedelal ) a jesti je problem kdyz telefon je blokovany na nemeckeho operatora (nebo se telefonodblokuje prehranim rom ?) kdyby mel nekdo anglickou rom a byl by my ji ochoten poskytnou at napise SZ jinak vsechny rady uvitam diky moc za pomoc
JanHavlicek (635)|2.4.2007 21:01
Přeflashování universala na anglickou ROM problémem není, řekni si jakou chceš, oblíbená WM5 je 1.90.94 a 1.90.96. WM6 mám taky, ale ty snadno stáhneš přímo z xda-dev fora

SIM unlock se po přeflashi pravděpodobně nedostaví, ale jsou tu různá témata:
http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=1

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=266758&highlight=sim+%2Alock
htcjirka (1875)|2.4.2007 21:16
Ahoj,sim unlock je velice jednoduchy,stejne jako prehrani rom,unlock balicek I s navodem mohu zaslat na email.Sam mam Mda Pro od T-Mobile,tez odblokovane
Miloš Strouhal (3997)|2.4.2007 21:18
A pozor na rozlozeni klavesnice, u MDA Pro z Nemecka (to neni Qtek 9000, to co se chystas dovezt..) je rozdilne oproti defaultne anglickym zarizenim jakym je napriklad Qtek 9000.. Je pak potreba po kazdem Hard Resetu provest upravu v registech nebo nainstalovat cab na zmenu rozlozeni klavesnice.
ElSoft (1244)|2.4.2007 21:26
Porsím, když už zakládáte nové téma, tak se snažte trochu přemýšlet nad nézvem tématu, "qtek 9000" nikomu nic moc neřekne :?

přejmenováno
Ati_ce4you (100)|2.4.2007 21:38
omlouvam se za název :oops: no takze ríkáte ze v podstatě simlock se dá lehce vyrešit a preflashovani taky neni problem .....ja uvidim sehnal sem na ebay z honkongu qtek 9000 novej nerozbalenej s dasli baterkou ,nabijeckou, 1gb kartou a jakym si FM vysilacem ktery se zapoji do mda a pak se da zvuk z mda naladit na radiu treba v aute a bluetooht heandsfree . a chce za to 640 usd i s dopravou ale nevim jak je to s clem .....pisou u toho jeste toto : USD39 - Speed post, items will be sent as gift to prevent taxes Ship from Hong Kong to USA, Canada, Australia, Mexico & Europe
mám to chápat ze to poslou jako darek v hodnote 39 usd po zaplaceni pres paypal a z toho plyne ze nebudu platit clo vubec nebo z 39+40usd (doprava) ? máte stim nekdo zkušenost ?
Ati_ce4you (100)|2.4.2007 21:40
a pak mám dotaz mám k dispozici od kamarada MDA 4 ale vse jede az na to ze obraz na LCD je zrcadlove ..... je bez chyb ale zrcadlove nevíte cim by to mohlo byt ? nepomoh ani hardreset . popř . kde by se to dalo spravit ? díky
Heretic_ce4you (158)|2.4.2007 22:48
[QUOTE="Ati"]...USD39 - Speed post, items will be sent as gift to prevent taxes Ship from Hong Kong to USA, Canada, Australia, Mexico & Europe
mám to chápat ze to poslou jako darek v hodnote 39 usd... [/QUOTE]
Podle mě za 39 dolarů to pošlou službou "Speed post" a označí ho jako gift, a tak bys teoreticky neměl platit clo a dph.
Ati_ce4you (100)|4.4.2007 07:58
zdravim mám hrozné dilema . nemužu se rozhodnout do ted sem mel MDA III a to sem s litosti prodal a rozhoduji se mezi qtek 9000 z ebay ai Acer N311 a motorolou krzr . u toho qteka mam strach ze my bude vadit to ze kdyz mi prijde sms nebo hovor tak to budu muset otevrit kouknout kdo me vola otocit a pak telefonovat ato sami se sms a to nevim jak by to taky sneslo po strance fyzicke . ale zase bych mel vse v jednom ja u MDA III . a kdyz vezmu variantu pda/mobil tak to zase budu tahat dva kramy ale budu mit lehky pekny pda(jenze zase nevykone pry se cuka obraz...) a peknej stylovej foun tak ja nevim . jo jinak cenove obe varianty vychazeji stejne akorat u te PDA/mobil bych mel zaruku v čr coz je taky velky plus si myslim . diky za pomoc