Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A.30.09 a zvuk?

Feel_ce4you (45)|26.2.2004 00:57
Zdravim,

Mam MDA do ktereho jsem flashnul WM2003 ve verzi A.30.09 od Siemense. Vse jede v pohode, dokonce i bug s podsvicenim se vyresil, ale mam jiny problem. Taky vam jakykoliv prehravany oznamujici zvuk(sms,volani,kalendar) vzrusta? Zacne potichu a postupne se zvysuje hlasitost. Nastavenim to neni, na to jsem koukal. Je to vlastnost firmwaru jako takoveho? U kratsich oznamujicich zvuku je to velmi neprijemna vec, kolikrat je skoro ani neslysim. Mate nekdo podobny problem? Dik.
Seifert (156)|26.2.2004 07:52
No, asi mi to dělá taky, ale nějak jsem se s tím vyrovnal ... :-) Třeba zvonění jde bez problémů. Na xda developers na tohle téma byla diskuse, ale nějak jsem z toho zcela nepochopil, jak přesně to nastavit. Je potřeba editovat registry ...
malajizva (63)|26.2.2004 08:12
tento problém na mem MDA není... Taky jsem zkoušel nastavení Increasing ring a Ring... a reagují OK.
Mam MDA I.
ROM version: A.30.09 ENG
ROM date: 01/01/04
Radio version: 4.21.00
danieldavid (118)|1.3.2004 09:19
Zdravím všechny,mám dotaz z jiné strany-prosím o pomoc,přemýšlím že si nainstaluju také do MDA Siemensovskou verzi A 30,09 stáhl jsem si jí,ale bojím se toho rádia abych tam nenacpal,ted tam mám 4 .21.
Když spustím instalacci te A30 09 tak se to tam ptá co všechno instalovat a co ne je to asi 10-15 různých souborů -nějaké .dll, exe a asi dva RSU-týká se radia,nevím ale co všechno z toho povolit instalovat a co né-pokud tuto ROM používáte tak jste to snad také instalovali tímto způsobem tak prosím o radu co z toho vyhodit a co nechat.
Předem moc děkuji.
Ještě jeden dotaz,-tato ROM je asi prázdná bez žádných vložených programů (XDA-Developers) a chci se zeptat zda z ní jde eventuelně přejít zpět na např.4 .00.11 přež kolébku nebo pak jen přez kartu.
Děkuji David
Seifert (156)|1.3.2004 09:42
Už jsem tu o tom psal !! Musíš si z instalace od Siemensu vyseparovat jen soubor NK.NBF !!! Jinak Ti to nahraje i rádio a to nebude rozhodně dobře. Jo, tej vyseparovanej soubor nahraď v instalaci pro Evropu (ty jsou bez radiočásti) a vesele flashuj ... :-)
marsal_ce4you (35)|4.3.2004 10:32
Ještě k původnímu dotazu. Tento problém se zvukem mne také docela dost pálí. Mohl by někdo popsat ten zásah do registru nebo nějakou jinou fintu.