Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Synchronizace office 2003 vs. 2007

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Zdary vcera jsem preinstalovaval PC a vracel jsem se z Office 12 spatky na office 2003. Zarizeni neni schopno se synchronizovat... pripojeni, internet a pristup do zarizeni funguji normalne synchronizace zapocne ale trva priliz dlouho i na to ze je prvni po vytvoreni noveho spojeni a po pul hodine jsem vy musel vypnout...myslite ze to muze byt spusobeno tim ze byli predtim udaje synchronizovany s Office 12 nebo mam hledat problem nekde jinde???
    diky za pomoc

PS: zda se mi ze se to nekde probiralo ale podle vyhledavace tady jsem to nikde nenasel
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

takze v tomhle to nebylo BT synchronizace probehla bez problemu pres USB ani default USB to nejede ma nekdo napad co s tim...HR az nakonec skusil jsem asi vsechny nastaveni odinstal a instal AS4.5 nic nepomohlo...

EDIT: nepodarilo se mi zesynchronizovat ani SDA smartphone pres USB nechapu kde muze byt chyba zrejme v AS4.5 predtim bezel bezproblemu pomuze nekdo prosim???

Nováček
    Registrace
    May 2007

Já to řeším taky, ale zatím nemám potvrzeno čím to může být, taky sázím na Office 2007.
    Mám dualboot XP/Vista, na obou Office 12 a synchronizace jede, napíše "Synchronizováno", ale z Outlooku se synchronizují jen poznámky, jinak nic i když se tváří, že je vše v pořádku. Po odebrání zařízení a nové synchronizaci se zdvojí kontakty a úkoly, ale tak, že ty zdvojené jsou prázdné.
    Dělá to i po HR, po nové instalaci AS 4.2 i AS 4.5, ve Vistě v Centru pro synchro, vrátit se k Office03 jsem zatím nezkoušel.
    Po instalaci Vista jsem nastavoval práva k Outlook.pst abych měl stejný ve XP i Vista, takže jsem nejdříve laboroval s tím, ale kromě návratu k Office03 jsem vyzkoušel všechno.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

navrat na outlook 2003 nevyresil nic proste pres USB(rychle nebo pomale nic nezesynchronizuju) HR taky nepomohl skusim jeste jinej AS ale jsme uz docela zoufaly....

EDIT: problem dela firewall nechapu to ZoneAlarm 6 bezproblemu ani me nenapadlo tam hledat zradu...ZA7 nemuzu nastavit tak aby propustil synchronizaci...takze navrat na sestku...
    EDIT2: tak uz to jede i na ZA7 jak??? nevim neptejte se...

Podobná témata

1. Office Mobile 6.1 ke stažení, nyní s podporou dokumentů Office 2007
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 01-07-2008, 10:43
  2. Mda Compat WM 2003 VERZE 4.21.1088(BUILD 15159) a Office 2007
    Od Jan Křůpa v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 07:54
  3. Office 2007
    Od szoustal_ce4you v sekci Zbývající PPC