Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace office 2003 vs. 2007

kultus (418)|2.4.2007 08:18
Zdary vcera jsem preinstalovaval PC a vracel jsem se z Office 12 spatky na office 2003. Zarizeni neni schopno se synchronizovat... pripojeni, internet a pristup do zarizeni funguji normalne synchronizace zapocne ale trva priliz dlouho i na to ze je prvni po vytvoreni noveho spojeni a po pul hodine jsem vy musel vypnout...myslite ze to muze byt spusobeno tim ze byli predtim udaje synchronizovany s Office 12 nebo mam hledat problem nekde jinde???
diky za pomoc

PS: zda se mi ze se to nekde probiralo ale podle vyhledavace tady jsem to nikde nenasel
kultus (418)|2.4.2007 16:32
takze v tomhle to nebylo BT synchronizace probehla bez problemu pres USB ani default USB to nejede ma nekdo napad co s tim...HR az nakonec skusil jsem asi vsechny nastaveni odinstal a instal AS4.5 nic nepomohlo...

EDIT: nepodarilo se mi zesynchronizovat ani SDA smartphone pres USB nechapu kde muze byt chyba zrejme v AS4.5 predtim bezel bezproblemu pomuze nekdo prosim???
Bobanovicz (511)|3.4.2007 13:56
Já to řeším taky, ale zatím nemám potvrzeno čím to může být, taky sázím na Office 2007.
Mám dualboot XP/Vista, na obou Office 12 a synchronizace jede, napíše "Synchronizováno", ale z Outlooku se synchronizují jen poznámky, jinak nic i když se tváří, že je vše v pořádku. Po odebrání zařízení a nové synchronizaci se zdvojí kontakty a úkoly, ale tak, že ty zdvojené jsou prázdné.
Dělá to i po HR, po nové instalaci AS 4.2 i AS 4.5, ve Vistě v Centru pro synchro, vrátit se k Office03 jsem zatím nezkoušel.
Po instalaci Vista jsem nastavoval práva k Outlook.pst abych měl stejný ve XP i Vista, takže jsem nejdříve laboroval s tím, ale kromě návratu k Office03 jsem vyzkoušel všechno.

kultus (418)|3.4.2007 14:56
navrat na outlook 2003 nevyresil nic proste pres USB(rychle nebo pomale nic nezesynchronizuju) HR taky nepomohl skusim jeste jinej AS ale jsme uz docela zoufaly....

EDIT: problem dela firewall nechapu to ZoneAlarm 6 bezproblemu ani me nenapadlo tam hledat zradu...ZA7 nemuzu nastavit tak aby propustil synchronizaci...takze navrat na sestku...
EDIT2: tak uz to jede i na ZA7 jak??? nevim neptejte se...