Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HELP

null (0)|25.2.2004 23:52
Prosím o radu. Mám Dataphone II a chci jej používat jako modem ke svému notebooku. Instalace mi byla provedena přímo v Eurotelu. Po zadání typu spojení (USB) dám Start a vložím DP do kolébky. Následně mi notebook zahlásí, že zařízení nebylo rozpoznáno (pracovník Eurotelu mi sdělil, že to je normální (projevovalo se to i u notebooku od Eurotelu)). A teď to hlavní. Pokud je DP bez české verze tak to jede, jinak pokud je v češtině tak se mi to ještě nepodařilo spojit a dojde k tomu, že je ověřeno heslo, dojde ke spojení, ale nestahují se žádná data.
Budu moc rád, když mi někdo pomůže. Moc dík
ipf (2136)|26.2.2004 09:13
[QUOTE="šimr"]Prosím o radu. Mám Dataphone II a chci jej používat jako modem ke svému notebooku. Instalace mi byla provedena přímo v Eurotelu. Po zadání typu spojení (USB) dám Start a vložím DP do kolébky. Následně mi notebook zahlásí, že zařízení nebylo rozpoznáno (pracovník Eurotelu mi sdělil, že to je normální (projevovalo se to i u notebooku od Eurotelu)). A teď to hlavní. Pokud je DP bez české verze tak to jede, jinak pokud je v češtině tak se mi to ještě nepodařilo spojit a dojde k tomu, že je ověřeno heslo, dojde ke spojení, ale nestahují se žádná data.
Budu moc rád, když mi někdo pomůže. Moc dík[/QUOTE]

Je to možná tři týdny, co tady byl na toto téma zveřejněn návod jak na to, včetně diskuse. Hledejte a určitě najdete.
PS.
Možná bych to našel, ale neumím sem vložit odkaz.
PavelR. (2184)|26.2.2004 09:46
[QUOTE="šimr"]Mám Dataphone II a chci jej používat jako modem ke svému notebooku. Instalace mi byla provedena přímo v Eurotelu. Po zadání typu spojení (USB) dám Start a vložím DP do kolébky. Následně mi notebook zahlásí, že zařízení nebylo rozpoznáno (pracovník Eurotelu mi sdělil, že to je normální (projevovalo se to i u notebooku od Eurotelu)). [/QUOTE]

... ano, je to "normální" ...

[QUOTE]
A teď to hlavní. Pokud je DP bez české verze tak to jede, jinak pokud je v češtině tak se mi to ještě nepodařilo spojit a dojde k tomu, že je ověřeno heslo, dojde ke spojení, ale nestahují se žádná data.
[/QUOTE]

... teď jsem to zkoušel a vše mi jede OK i s CZ lokalizací. Předpokládám, že se připojujete pomocí GPRS, je to tak? (zde žádné heslo zadávat nemusíte) K připojení jsem použil XDAII, ROM 1.60, WinXP Professional SP1 a ovladače z této stránky Najdete tam i podrobný návod, včetně utility USB dialer ...

Co přesně se Vám objevuje za chybové hlášení?

PavelR.
null (0)|26.2.2004 12:26
Ano spojuji se přes GPRS. Po spojení to žádnou chybu už nehlásí. Jen nedochází ke stahování dat. Kousne se to vždy přibližně kolem 500 b. Zatím moc dík za pomoc.