Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wizard nejde zapnout ani resetovat

xhladi07 (525)|1.4.2007 10:19
Zdravim vsechny!
Stala se mi hrozna vec. Podobna, jako v teto diskuzi. S tim rozdilem, ze se mi to nestalo pri flashi. Upozornuju, ze jinou diskuzi na toto tema sem nenasekl.

Takze, co se stalo: Vecer pred spankem sem normalne pomoci phonealarmu vypnul GSM cas a sel spat. Rano telefon zapnu... nic. Podrzim power tlacitko, zacne bootovat jako pri resetu, nebo pri podrzeni tlacitka power. Divny... Pri startu nepsal could not start nvbootup (asi.. doufam...). Po stisknuti OK chvili nic a pak se zase vypnul. Tak sem ho opet zapnul, SPB pocket plus se me zeptal, jestli chcu nabootovat v normalnim modu, ja ze jo, vypnul se a uz nejde zapnout. Vcera sem pred spankem mel tak 30 procent baterky, rikam si.. baterka. Problem je, ze nenabiji. Teda z PC, nabijecku u sebe nemam.. Nejde reset, HR, bootloader, vyndani baterky... nevim, co s tim.. :( Poradi nekdo?
Saman_ce4you (1451)|1.4.2007 18:01
Neco podobneho se tu uz resilo, chce to pripojit na orig. nabijecku.. Je to hodne vybity, USB to nezvlada..
xhladi07 (525)|2.4.2007 08:44
Solved!! Mel si pravdu. Kdyz sem se dostal k nabijecce, vsechno bylo OK! :)) Diky!!
lukysy (9)|2.4.2007 10:37
Mám stejnej problém, akorát telefon nereaguje... Při připojení orig. nabíječky se zahřála sice spodní část a poté i baterka, ale vůbec nesvítila žádná LEDka a telefon nejde zapnout.
Saman_ce4you (1451)|3.4.2007 16:34
Pokud jsi nedelal nic nebezpecnyho (flash), co by mohlo mit za nasledek umrtveni cihly, tak zkus jinou baterku..