Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace ce4you

ok2shi (98)|25.2.2004 18:09
Zdá se že je zde problém. Rád bych každodeně synchronizoval pomocí WOL diskusi. Když si webový odkaz stránky diskusí (příspěvky za posledních 24 hod) importuji do nastavení kanálu, stahování probíhá ok, ale při čtení offline se zobrazí "Žádaná stránka není k dispozici pro prohlížení off-line." A to přesto, že mám nastavent 3 úrovně, 350 kb, obrázky apod. Články nepotřebuji, neboť - přiznejme si - jsou zastaralé. Kde je problém?

Pro administrátora mám ještě podnět na častější, nejlépe každodenní aktualizaci informací o pocketPC jako např. v palmare, či palmserveru, které jsou ale zaměřeny spíše na palmy. Zdrojů ve světě je dost.

Děkuji předem za odpověď.

Ivo.



V té
m.sachl (153)|26.2.2004 07:27
[QUOTE="ok2shi"]Pro administrátora mám ještě podnět na častější, nejlépe každodenní aktualizaci informací o pocketPC jako např. v palmare, či palmserveru, které jsou ale zaměřeny spíše na palmy. Zdrojů ve světě je dost.
[/QUOTE]

;) myslim, ze Pavel urcite rad bude kazdodenne aktualizovat clanky, ale musel by se najit nekdo kdo je bude taky psat ;)

Martin S.
PavelR. (2184)|26.2.2004 08:14
[QUOTE="ok2shi"]Pro administrátora mám ještě podnět na častější, nejlépe každodenní aktualizaci informací o pocketPC jako např. v palmare, či palmserveru, které jsou ale zaměřeny spíše na palmy. Zdrojů ve světě je dost.
[/QUOTE]

... palmare a palmserver jsou komerční servery, ce4you je "nadšenecký" web. Nadšení ale samo o sobě bohužel nestačí ... Na každodenní monitoring zpráv ve světě PDA, psaní recenzí atd. je rovněž potřeba mít dostatek času :) ... Jinak si dovolím tvrdit, že recenze na ce4you jsou vůbec nejlepšími a nejpodrobnějšími recenzemi na PDA serverech v CZ. Všechny texty jsou původní - tj. nejedná se o překlady popř. synopse článků z jiných zahraničních zdrojů. Navíc v článcích a především diskuzi najdete odpovědi na většinu běžných problémů s PDA.

PavelR.
Michal Jelínek (220)|26.2.2004 08:29
Je to presne tak, ce4you je "charita" :-)

To nic nemeni na tom, ze vzhledem k tomu, ze to lidi nedelaj pro prachy, ale protoze je to bavi, tak se tu dovidame informace, ktery jinde nenajdeme.

Pokud sezenes nekoho, kdo nas bude financovat, nebo si k nam da aspon placenou reklamu, cili si za clanky budeme moct dovolit platit, pak to bude castejsi aktualizace.

Ostatne uz to tady take jednou bylo. Novinky kazdy den, ale nenyl na to cas ...
ipf (2136)|26.2.2004 09:39
"Pokud sezenes nekoho, kdo nas bude financovat, nebo si k nam da aspon placenou reklamu, cili si za clanky budeme moct dovolit platit, pak to bude castejsi aktualizace."

Kolik pak by stála taková jednoduchá reklama? Sponzor (alespoň drobný) by se už někde vyhrabal (jestli ale chcete zabíhat do komerční báze, protože už to budete muset evidovat, danit.... a ještě si bude muset chudák autor udělat ŽL....)
ok2shi (98)|26.2.2004 17:16
[QUOTE="ipf"]"Pokud sezenes nekoho, kdo nas bude financovat, nebo si k nam da aspon placenou reklamu, cili si za clanky budeme moct dovolit platit, pak to bude castejsi aktualizace."

Kolik pak by stála taková jednoduchá reklama? Sponzor (alespoň drobný) by se už někde vyhrabal (jestli ale chcete zabíhat do komerční báze, protože už to budete muset evidovat, danit.... a ještě si bude muset chudák autor udělat ŽL....)[/QUOTE]

Dobrá jsem poučen. Ale prosím hlavně o pomoc jak synchronizovat tuto diskusi - jak jsem v mém příspěvku předeslal. WOL natáhne cca 400 kb dat, ale nikde se nedostanu.

Ivo