Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hudson Mobile Phone Dashboard 2.0 - ke stažení

Zdenek Malinsky (9781)|30.3.2007 20:25
Softwareová firma Hudson Mobile oznámila vydání nové verze svého produktu Phone Dashboard 2.0.



Provoláte každý měsíc víc než je vám milé? Pokud ano, tak určitě se vám bude hodit Phone Dashboard, se kterým budete mít okamžitý a přesný přehled o provolaných minutách i částkách, které za ně budete muset zaplatit. Aplikace Phone Dashboard ohlídá vámi nastavené limity (graficky zobrazí), umí např. nastavit začátek účetního období, počet volných minut, můžete si také vytvořit seznam čísel, na které voláte zdarma atd.


Hodnotící recenze si můžete přečíst "tady.



Cena aplikace je 14.99 USD. Při nákupu v obchodě Handango je po omezenou dobu sleva 25%. Po vložení do koše stačí zadat kód 88ABC493.

Nechcete-li riskovat, můžete si stáhnout sedmidenní zkušební - trial verzi Phone Dashboard tady.


Mirek77 (49)|31.3.2007 19:07
Jen skoda, ze neni v cestine....
Taky stoji za zminku to, ze posledni dve verze umi ruzna uctovani vc. 60+1, 60+30 atd.
TheMelin (1642)|1.4.2007 12:26
Tak to zkousim a stale mi na today pribivaji Monthly i today minutes pokud jsem pripojen ke GPRS. Nikde nemohi najit jak vypnout aby mi GPRS do minut nepocital. Nevite nekdo?
Mirek77 (49)|1.4.2007 12:55
Staci v nastaveni programu - Plan - Advanced - nemit zaskrtnuty Count data calls in minutes ;-)
Lobo_ce4you (514)|2.4.2007 14:41
Taky jsem ho zkoušel, ale připadalo mi, že mi brzdí pda. Seklo se mi při příchozí sms a taky když jsem spouštěl aplikaci Phone a chtěl volat, tak se sekl. Takže po pár dnech jsem ho odinstaloval. Potom už se žádný problém neobjevil.
Mirek77 (49)|2.4.2007 18:44
Ja pouzivam tento program pres rok a zadny problem.