Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybová hláška

mattycz (58)|30.3.2007 10:39
Ahoj všichni, mám takový problém najednou se mi zničeho nic a hlavně při navigaci / IGO2006/ dost často najednou objeví hláška "\windows\spbTimeNotify.exe nelze spustit" a já nevím jak to odtsranit ???
pls poraďte
díky
mattycz (58)|4.4.2007 13:21
[QUOTE="mattycz"]Ahoj všichni, mám takový problém najednou se mi zničeho nic a hlavně při navigaci / IGO2006/ dost často najednou objeví hláška "\windows\spbTimeNotify.exe nelze spustit" a já nevím jak to odtsranit ???
pls poraďte
díky[/QUOTE]

jen doplnění, dělá mi to kdykoliv dělám cokoliv z časem a datumem

opravdu nikdo neví ???
Saman_ce4you (1451)|4.4.2007 13:44
Neplatny zaznam v notfikacni tabulce.
Pomoci programu CheckNotifications nebo Memmaid si to prohlidni a smaz ji..
Wuffi (1599)|4.4.2007 13:48
Pro spbTimeNotify.exe ma system zaznam v Notifications Queue (a to akci typu "Start On Time Changes"). Otazkou spis jest proc pri volani dochazi k chybe - napr. zdali jsi jiz SPB Time neodstranil a to napr. nejakou nestandardni cestou (ne pres Remove Programs) ci zda jej nemas na pametove karte kterou vymenis za jinou apod.
Pokud ano a chces se tohoto problemu zbavit, stahni si napr. SK Tools, v nem si muzes obsah Notifications Queue zobrazit a "nepohodlne" zaznamy (tedy zaznamy pro spbTimeNotify.exe) odstranit.
Avsak na vlastni nebezpeci - pokud SPB Time jinak pouzivas a zaznam mu odmazes, samozrejme se rozluc s jeho funkcnosti. Stejne tak pokud odmazes zaznamy pro jine aplikace.
mattycz (58)|6.4.2007 11:59
[QUOTE="Saman"]Neplatny zaznam v notfikacni tabulce.
Pomoci programu CheckNotifications nebo Memmaid si to prohlidni a smaz ji..[/QUOTE]

děkuji pomohlo !!!
mattycz (58)|27.4.2007 10:45
nj to je sice hezká rada, ale já právě nevím jaký softík od SPB to je