Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Artemis a psani textu

okno (115)|29.3.2007 22:36
Tak jsem se byl dnes podivat v AH mobil na Asuse P525 (nemeli skladem), HTC a E-tena

Zajimala by mne jedna jedina vec.
Jak resi majitele HTC Artemis psani textu?

Dnes jsem se byl kouknout v kramu a chvili si s tim hral a nedovedu si predstavit ze bych na te pidi klavesnici psal delsi sms a nebo dokonce mail.
Jak to prosim resite? Chtel bych zarizeni na kterem se daji rychle psat sms a da se eventualne drzet v jedne ruce (vylucuje E-tena). Bohuzel se mi nepovedlo vyzkouset Asuse a Treo 750 uz mi prijde zase trochu vetsi (hlavne tloustka).


Moc dkeuji za informace.
Zdenek Malinsky (9781)|30.3.2007 08:28
AdArtemis
Nevím, co je ti divné na tom, jak se na tomto PDA píší SMS, maily a text. Jak je píšeš teď na Dellu?
okno (115)|31.3.2007 08:40
Minimalne ve velikosti displeje. :-)
PRave ze mam klavesnici na max a tak se da i psat trochu prsty,
ale u tak maleho displeje jako ma HTC bych ocekaval neco na cem se budou psat sms pohodlne. kdyz jsem videl tu niniaturni klavesnici tak bych na tom nechtel ukladat ani cloveka do seznamu natoz psat mail.
Ocekaval jsem neco jako volbu klavesnice o 3*3 pismenek (obdoba mobilu) a zadavani pret T9. Takova vec by byla super.

BTW osobne take nenavidim psani delsich veci na delu, radeji mail napisi na telefonu s T9 a poslu z mobilu nez to tukat v PDA. Proto mne zajimalo jestli fakt nekdo na te pidi klavesnici pise dokonce i mail
Losos_ce4you (1147)|31.3.2007 09:32
Za A) u cloveka ktery puziva jiz nejaky cas PDA bych predpokladal um psani pres "grafiti" , neovladnuti tohoto vidim pak PDA jako nepouzitelnou cihlu , za B) psani jako T9 i s vyuzitim cestiny funguje na vsech MDA/XDA s minimalne 2003SE , v praxi je to vsak pouzitelne maximalne na psani sms , pro PIM je to nesmysl , grafiti proste nahradit nejde ., takze asi tak .... :-)
pepitoCZ (24)|31.3.2007 10:23
to okno
pořiď si HTC Phone Pad International. Virtuální mobil. klávesnici s T9
okno (115)|31.3.2007 10:25
prave jsem to nasel a cca pred minutou zacal instalovat

BTW jeste jsem nasel Vista Dialer tak take zkusim
okno (115)|31.3.2007 10:37
Tak vsita dialer zjevne neni to co jem heldal ale jenom dialer.

u phone padu mam problem ze je dany v levem koutku obrazovky a je malinkaty. da se to nejak zvetsit? v nastaveni jsem to nenasel

okno (115)|31.3.2007 15:26
nakonec vyreseno. povedlo se mi tam dostat verzi pro VGA a naspat tam ruzne T9 vcetne cestiny.
Superbobo (121)|1.4.2007 18:38
mas tam moznosti i t9 z cestinou, ale bez diakritiky?
okno (115)|1.4.2007 18:47
pise mi to s diakritikou. pokud by jsi chtel vez, tak by mozna slo upravit tu knihovnu s cestinou,ale nezkousel jsem.