Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klient vzdálené plochy z WM6

yndor (222)|28.3.2007 21:59
Možná je to pro vás stará věc, ale já jsem to zjistil až teď:
Klienta vzdálené plochy z Windows Mobile 6 můžeme používat i na Looxech s WM5.
Proti tomu stávajícímu je dokonalý - má mj. plné 16bitové zobrazení, fullscreen, přenáší i zvuk...
Zdroj: forum.xda-developers.com.

P.S. Akorát má - koukám - problém s klávesnicí.
karlic (707)|29.3.2007 11:02
Jak se prosímtě dostanu z FullScreenu do normálu?
yndor (222)|29.3.2007 11:08
Doplneni:
- je o dost rychlejsi nez puvodni klient z WM5
- automaticky kopiruje clipboard ("schranku") mezi PDA a PC
- mnohem lip zvlada "poklepani"
- umoznuje pouzivat pres vzdalenou plochu spoustu programu, ktere se driv kvuli barvam vubec nespustily nebo byly nepouzitelne (napriklad sledovani televize, webkamer...)

Softwarova klavesnice z Looxe mi v tomhle klientovi nefunguje, i kdyz na jinych PDA funguje.
Takze pouzivam softwarovou klavesnici windowsackou (tj. spustenou na vzdalenem pocitaci), coz je - jak jsem zjistil - dokonce o dost pohodlnejsi.
yndor (222)|29.3.2007 11:35
[QUOTE="karlic"]Jak se prosímtě dostanu z FullScreenu do normálu?[/QUOTE]
Ja to zatim resim hardwarovym tlacitkem, na ktere mam namapovany "Alt-TAB" (prepinani mezi aplikacemi). Asi to bude chtit manual k WM6..
mallox (33)|8.4.2007 23:34
nadherny nastroj..skoda, ze nema automatickou podporu vpn :/
ladic_ce4you (2)|5.1.2008 00:05
[QUOTE="mallox"]nadherny nastroj..skoda, ze nema automatickou podporu vpn :/[/QUOTE]
podpora VPN v tomto nastroji nema co delat... pripojite s k VPN standardnim zpusobem a pak se teprve pripojujete pomoci RDP
ladic_ce4you (2)|5.1.2008 00:38
[QUOTE="yndor"]Doplneni:
- je o dost rychlejsi nez puvodni klient z WM5
- automaticky kopiruje clipboard ("schranku") mezi PDA a PC
- mnohem lip zvlada "poklepani"
- umoznuje pouzivat pres vzdalenou plochu spoustu programu, ktere se driv kvuli barvam vubec nespustily nebo byly nepouzitelne (napriklad sledovani televize, webkamer...)

Softwarova klavesnice z Looxe mi v tomhle klientovi nefunguje, i kdyz na jinych PDA funguje.
Takze pouzivam softwarovou klavesnici windowsackou (tj. spustenou na vzdalenem pocitaci), coz je - jak jsem zjistil - dokonce o dost pohodlnejsi.
[/QUOTE]
mel jsem taky problem s klavesnici a reseni je prekvapive jednoduche - staci klienta nainstalovat do vnitrni pameti!

jen jeste vymyslet prepnuti z fullscreenu zpet