Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde synchronizace - Loox 720

Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 21:02
Zdravím.
mám problém se synchronizací :

Verze aplikace ActiveSync v zařízení nelze ověřit. Port, který aplikace ActiveSync používá, může být blokován některým programem, například bránou firewall, nebo je třeba upgradovat na novější verzi aplikace ActiveSync.

Prosím pomocte, jestli víte jak tohle odstranit :

Zařízení FSC Loox 720
Firewall windows vypnut
Mám nainstalován akorát spyware terminator - po vypnutí problém zůstává.
Hard reset ani softreset zařízení problém neřeší.


Děkuji
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 21:29
Zkus preinstalovat AS na PC - tzn. odinstalovat stary, restart PC, nainstalit novy a treba to pak pujde.
Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 21:30
[QUOTE="Striker"]Zkus preinstalovat AS na PC - tzn. odinstalovat stary, restart PC, nainstalit novy a treba to pak pujde. [/QUOTE]


Nejte a nepomohlo... to mě taky napadlo
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 21:32
Jeste bych zkusil strcit kabel do jinyho USBcka at si znovu nainstaluje ovladac.
Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 21:34
[QUOTE="Striker"]Jeste bych zkusil strcit kabel do jinyho USBcka at si znovu nainstaluje ovladac.[/QUOTE]

Taky vyzkoušeno :-D
Dělám to s notebookem na jiném PC funguje bez problému
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 21:43
Uz me napada jen vyberove spusteni - start-spustit-msconfig a na poslednim listu (po spusteni) odskrtej vsechno krome systemovejch casti (predpokladam, ze mas XPcka).
Jinak jsem zkousel pravdepodobne vsechny verze AS a nikdy mi to nejak zvlast nezlobilo - zvlast jestli ti to nejde ani po preinstalaci AS na PC a HR na LOOXikovi. Pak uz bych jen preinstaloval XPcka
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 21:49
Jeste jestli nezkousis synchronizovat s vic nez dvema kompama (ale to by te stejne mel vyzvat k odstraneni jednoho partnerstvi) nebo jestli nepouzivas proxy server.
A host rezim taky nejde? Co udela kdyz ho das do kolibky?
Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 22:07
[QUOTE="Striker"]Uz me napada jen vyberove spusteni - start-spustit-msconfig a na poslednim listu (po spusteni) odskrtej vsechno krome systemovejch casti (predpokladam, ze mas XPcka).
Jinak jsem zkousel pravdepodobne vsechny verze AS a nikdy mi to nejak zvlast nezlobilo - zvlast jestli ti to nejde ani po preinstalaci AS na PC a HR na LOOXikovi. Pak uz bych jen preinstaloval XPcka[/QUOTE]

Zkoušel jsem vypnout všechno co šlo dokonce i služby... nic
Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 22:08
[QUOTE="Striker"]Jeste jestli nezkousis synchronizovat s vic nez dvema kompama (ale to by te stejne mel vyzvat k odstraneni jednoho partnerstvi) nebo jestli nepouzivas proxy server.
A host rezim taky nejde? Co udela kdyz ho das do kolibky?[/QUOTE]

Nepoužívám proxy

PDA se připojí, ukáže se , že se připojuje a ikona AS zezelená... když otevřu AS tak se pořád ukazuje : Připojeno, ale nejde ani procházet zařízení, ani nic synchronizovat... přes bluetooth se ukazuje stejná chyba.
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 22:12
Vytahni LOOXe z kolibky, spust AS, rucne odstran vsechny partnerstvi, pak ho vrat do kolibky a rekni co dela
Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 22:17
[QUOTE="Striker"]Vytahni LOOXe z kolibky, spust AS, rucne odstran vsechny partnerstvi, pak ho vrat do kolibky a rekni co dela
[/QUOTE]


Maeglin_ce4you (77)|28.3.2007 22:18
Omlouvám se za BMP ,nedopatření
Striker_ce4you (224)|28.3.2007 23:21
Jen doplnim pro ostatni - resili jsme to pak po icq - na nic jsme neprisli, pomohl az nekolikaty HR ..

Edit:moderátor
Sintolomitko (15)|22.11.2007 18:39
Docela brutální řešení. Já to vyřešil ještě jiným (brutálnějším) - reinstaloval jsem Widle - nedoporučuju:cool: