Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: software na manazovanie uloh

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ahojte,
    nepoznate nahodou niekto nejaky dobry software pre PDA na manazovanie uloh? Mam na mysli konkretnu predstavu, co by som od daneho softwaru ocakaval. Ide mi aby dokazal nasledovne:
    - vytvorit ulohu
    - v ramci vytvorenej ulohy vytvorit ciastkove ulohy (t.j. ak si napr. vytvorim ulohu NAKUP - pod nou vytvorim ciastkove ulohy: 1. MLIEKO, 2. ROZKY, 3. MASLO)
    - kazda uloha bude mat zaskrtavacie policko, ktore bude znazornovat jej stav (nesplnena / splnena). Akonahle splnim vsetky ciastkove ulohy, zaskrtne sa ako splnena aj hlavna uloha.
    - mohlo by to mat este aj nejake graficke, percentualne zobrazenie stavu jednotlvych uloh, ale to nie je podmienkov.

Hladanim podobneho softwaru som uz stravil niekolko dni a nic co by sa na toto podobalo a bolo to funkcne som bohuzial nenasiel. Ak teda o niecom podobnom viete, dajte mi prosim vediet.
    Dakujem!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Co treba ListPro?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Asus P320 (Spravce uloh)
    Od Dominiktoreto_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-02-2009, 14:36