Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9000 Dovoz/CZ

Ledyyy (19)|27.3.2007 18:01
Konečně jsem si vybral ten správný přístroj. Je jím Qtek 9000, ale váhám mezi dovozem a dobírkou. Najde se tu někdo,kromě Jerrryho,komu tento přístroj fachá stále a bez problémů ?? Mám dvě nabídky : Jedna se týká MDA Pro (přebalena na Orange SPV M5000), je to DOVOZ,měsíc starý za 9800 kč.Druhá nabídka se týká Qteka 9000, CZ záruka, rok starý za cenu 13200kč. Oba jsou jako nový. Dovozu se bojím, ale zase 3400 kč je velký rozdíl pro mě. Nadruhou stranu, když se podělá dovoz, je to finančně větší ztráta :( Prosím poraďte jednu z možností Děkuji za strpení :cool:
dort (1212)|27.3.2007 19:06
odpověď je jediná - CZ

ze tří zařízení co mi prošli rukama, tak dvě skončily v servisu - jednou výmněna za jiný kus, podruhe výmněna základní desky - odešlo mi jedno tlačítko v obou případech. Poprvé zapínaní a na druhém tlačítko D, takže já osobně bych volil CZ
Ledyyy (19)|27.3.2007 21:25
Pán mi prodal Qteka se zárukou, takže mi už zbyde jen dovoz :( Úžasné.. :( Strašně se bojím, že nakoupim a pak se něco podělá a já jen tak vyhoddím 10 000kč :( Za jak dlouho ti odešli ?
Miloš Strouhal (3997)|27.3.2007 21:59
Me odesel jeden Qtek 9000 dva dny po zakoupeni (vadna zakladni deska, odesly pameti), jeden jsem uz se skrytou vadou kupoval (vadne nabijeni a vedeni v kloubu) a jeden mi odesel po tydnu (vada na zakladni desce, prestal fungovat zvuk). Jsem klikar! :D Jelikoz ve vsech trech pripadech jsem mel k zarizeni zarucni list. :yes: Takze doporucuji pockat, az zase nekdo bude prodavat zarizeni s plnou CZ zarukou.
Heretic_ce4you (158)|28.3.2007 20:38
Zhruba před 5 měsíci jsem koupil MDA Pro bez záruky a funguje bez sebemenších problémů.
Ledyyy (19)|30.3.2007 16:40
Heretic : Tak jsem rád, že se tady najde i někdo takový.
Nakonec jsem si vybral Mda Pro dovezené z Německa. Děkuji za rady. Snad bude sloužit
Ati_ce4you (100)|4.4.2007 07:33
zdravim mám hrozné dilema . nemužu se rozhodnout do ted sem mel MDA III a to sem s litosti prodal a rozhoduji se mezi qtek 9000 z ebay ai Acer N311 a motorolou krzr . u toho qteka mam strach ze my bude vadit to ze kdyz mi prijde sms nebo hovor tak to budu muset otevrit kouknout kdo me vola otocit a pak telefonovat ato sami se sms a to nevim jak by to taky sneslo po strance fyzicke . ale zase bych mel vse v jednom ja u MDA III . a kdyz vezmu variantu pda/mobil tak to zase budu tahat dva kramy ale budu mit lehky pekny pda a pekne stylovej foun tak ja nevim . jo jinak cenove obe varianty vychazeji stejne akorat u te PDA/mobil bych mel zaruku v čr coz je taky velky plus si myslim . diky za pomoc
Standa_ce4you (380)|4.4.2007 08:06
Co se Univa týče, pokud bude kloub v pořádku a nekoupíš už nějaký defektní, tak určitě vydrží. Můj Universal už dvakrát spadl tvrdě na parkety (a vzhledem k jeho hmotnosti to byly pěkné šupy :) ), takže mám displej rozviklaný, ale pořád je spolehlivý, tzn. samovolně se neotáčí, ani nepřeklápí. A já displej denně překlápím minimálně 7x...
Ati_ce4you (100)|4.4.2007 08:14
oukej no ...protoze ja puvodne chtel Mda 4 ale asi fakt do ni pudu pokud me to behem dneska nikdo nerozmluvi :) navic za 13000 i s nahradni baterkou bezdratovým heandsfree dalsi nabijeckou , folii na display ..... proc ne a pisou na ebay ze to je nerozbaleny baleni .....
mikrotom (63)|4.4.2007 20:49
Ja pouzivam QTEK9000 velmi intenzivne temer pres rok a nemel jsem doposavad zadne problemy. Koupil jsem ho jiz tenkrat v O2 za dotovanou cenu kolem 15 tis. Kc. Mam to spise na praci, ale obcas si i flashnu novy OS.

Jediny problem jsem si privodil sam - upadl mi na zem a musel jsem vymenit kloub. V GS Mobilu to stalo 1800 Kc i s praci.

Jinak vse ok a to jsem to dokonce podle servisniho manualu sam doma rozebral do posledniho sroubku (a pak dal zase do kupy). Puvodne jsem si totiz myslel, ze je mrcha kloub jenom povolenej... :-)

Tom
JanHavlicek (635)|7.4.2007 15:56
Mám universala už 3/4 roku od Eurotelu a zatím není jediný problém. Holt Miloš s dortem mají smůlu na kus :) (nebo já štěstí :oops: )

//edit: tak co jsem se teďka díval do bazaru, tak jsem si všiml, že Ledyyy už universala zase prodává, zřejmě si nevybral ten správný přístroj jak původně myslel :cool:
Ati_ce4you (100)|7.4.2007 16:07
no ja sem se teda rozhod ze to risknu a zkusim to objednat z toho Ebay ....doufam ze to bude good na tuto konkretni aukci je docela dobrej feedback tak ufidime .....uz se na to tesim :))
htcjirka (1875)|7.4.2007 16:10
Hlavne Milos delal s universaly psi kusy :)
dort (1212)|7.4.2007 16:51
no s tím bych docela nesouhlasil :-( problémy mělo i spousta dalších a psí kusy s tím nedělají ;)
Miloš Strouhal (3997)|7.4.2007 18:04
Ja zadne psi kusy jsem nedelal, to samo! :cool: :( :disgusted:
Ati_ce4you (100)|7.4.2007 18:52
lidi tak mě apoň nestrašte ..... trochu optimismu by neuškodilo jako třeba jo z eBay je to v pohodě nebo ty špatny kusy to byla něaka omezená serie která už je opravena .... apod.:D :D :D
htcjirka (1875)|7.4.2007 21:18
Ja jsem se svym uni maximalne spokojeny.Zalezi jak se k tomu chovas.V zivote jsem nemusel vyuzit reklamace jedineho pda ci telefonu.A ze jsem jich mel spoustu.
dort (1212)|7.4.2007 22:10
proboha, tak to máš asi štěstí na dobré kusy ;) moje statistika je opravované 3 ze 4 kousků :-( - mluvím jen o Univerzalu :cool:

a naštěstí mi "neumřel" ten první co neměl záruku :D
htcjirka (1875)|7.4.2007 22:12
Neverim ze mam takove stesti na kusy.Tezko rict,nebo je to tim ze mam uniho z posledni varky
Standa_ce4you (380)|8.4.2007 02:38
Můj Uni je v pohodě (je z druhé ruky). Tedy kromě foťáku - má pár mrtvých bodů a je oproti Variu jakýsi zpomalený nebo co. Nesmím se při focení vůbec pohnout jinak je fotka rozmazaná.
Ledyyy (19)|8.4.2007 23:23
[QUOTE="JanHavlicek"]Mám universala už 3/4 roku od Eurotelu a zatím není jediný problém. Holt Miloš s dortem mají smůlu na kus :) (nebo já štěstí :oops: )

//edit: tak co jsem se teďka díval do bazaru, tak jsem si všiml, že Ledyyy už universala zase prodává, zřejmě si nevybral ten správný přístroj jak původně myslel :cool: [/QUOTE]

Ale vybral ;-), ba naopak , jsem z univa totálně pryč :) , jen jsem konečně našel CZ Universala. Sním o CZ už delší dobu, proto jsem neodolal 1. nabídce. Vše drží perfektně, ale přesto mám strach. S kloubem jsem otočil snad 3x za celou dobu a přitom bych chtěl i telefonovat :) :)
Ati : Neber si ze mě příklad, určitě ti vydrží, nechceš náhodou ten muj :)
Je jako novej, bez škrábance.. :) Měl jsem zájemce na 12500kč :( Škoda.