Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P350 / P550

himi (79)|27.3.2007 12:11
zdravim.
puvodne jsem tatovi chtel poridit jednoucelovy tomtom na navigaci. diky spatnemu pokryti vychodni evropy vsak od toho ustoupim a zvazuji tedy Mio P350/P550. vim, ze rozdil mezi temito dvemi zarizenimi je Wifi + BT (a cena samozrejme).

muj dotaz je jestli je nejaky rozdil co se tyka HW? jako ze P350 je starsi, pripadne mene podporovane apod? ze vsech diskuzi a specifikaci jsem nic vic nevycetl..

pripadne, ktery jiny stroj byste doporucili? co treba Acer C510?

predem moc dekuji.
Kocir (836)|27.3.2007 19:25
[QUOTE="himi"]puvodne jsem tatovi chtel poridit jednoucelovy tomtom na navigaci. diky spatnemu pokryti vychodni evropy vsak od toho ustoupim a zvazuji tedy Mio P350/P550. vim, ze rozdil mezi temito dvemi zarizenimi je Wifi + BT (a cena samozrejme).[/QUOTE]
U TomTomu to je pravda, ale u navigací MIO případně MyGUIDE to však pravda není. Kromě map TeleAtlasu pro západní Evropu, ČR a PL používají i mapové podklady třetích stran a tak dokáží nabídnout vynikajicí pokrytí Slovenska, Maďarska a některých dalších "východních" zemí. Pokud si pořídíte PDA a k němu MIOMAP, IGO nebo GIGAMAP budete mít mapové pokrytí stejné neboť používají stejné soubory map.

Co se týče P550 nebo P350, tak obojí jsou aktuální modely. Model P550 se nyní dodává s interní pamětí 512MB.