Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 aku ochrannu foliu?? poradte prosim

kevin19_ce4you (136)|26.3.2007 23:00
chcem foliu na tento asus P 535, ale neviem nikde najst...


DAKUJEM


pls poradte nieco co je dostupne aj postou, lebo som obehal na vychodnom slovensku obchody anikto nic nema na sklade zaujimave :/

ma niekto foliu na nom? ak ano napiste odkial ste zohnali a ako ste s nou spokojny, DAKUJEM
Jaros_ce4you (7)|27.3.2007 18:47
Vcera som si bol kupit foliu v Blave od ceskej firmy Screen protector web: www.screenprotector.sk a bol som velmi milo prekvapeny kvalitou folie. Velmi dobre drzi na displeji, ma antireflexnu upravu, stylus po nej velmi dobre klze. Az natu cenu 290Sk. Zasielaju aj postou.
kevin19_ce4you (136)|27.3.2007 21:11
ahoj, a musel si ju strihat?? cena nevadi az tak, ked to zariadenie stoji 19 k :P

zaujima ma len,ci si ju musel nejako upravit, alebo ci bolo rovno na Asus P535
Jaros_ce4you (7)|28.3.2007 17:19
Foliu som musel nastrihnut presne na mieru
miv_ce4you (66)|5.4.2007 08:58
presne aj ja som si ju objednal na TyTN a vcera som sa s nou hodinu zabaval. tiez som jumusel odstrihnut ale vyhoda - este mi zostal jeden kusok. jedine co som neskusil ze ci sa da umyt aj strana ktora sa priliepa na displey. inak sa mi zda ze troska ako keby obraz na displeji dostal "zrnitost"...
martin_g (81)|5.4.2007 09:25
Ahoj,
Na P535 pasuje folia z HTC 3300 - takze ak neviete zohnaj foliu priamo na P535 (aj moj pripad - zohnal som len nalepovaciu, ale tej moc neverim) tak sa skuste poohliadnut po folii na HTC.
miv_ce4you (66)|5.4.2007 13:57
aj toto je akoze nalepoviacia folia ale ono sa prilepi antistackym efektom. cize aby si niekto nemyslel ze je tam lep. ale nevidim dovod na nedoveru pretoze mal som dakedy iPAQ3950 a tam som mal len taku podsuvaciu a urcite nebola lepsia ako tato nalepovacia...
kevin19_ce4you (136)|5.4.2007 19:06
Tak tak, DAKUJEM JAROSOVI ZA ODPOVED, kupil som nahodne v kosiciach v optime kde maju navvigacie ochrannu foliu od firmy screenprotector, a bol som s nou spokojny, stala len 270sk, cize este menej ako v BA, ale som s nou spokojny,

nejako samo sa tam ta folia prilnula a drzi pekne, len som trosku odtrihol kratsiu.. cize mi hore chyba asi 1mm, ale da sa to prezit, a novu strihat nemozem, lebo prvu co som odtrihol, tak na nu napadalo kopu prachu a teraz ju mi uz nezostalo na dalsi kus na tej velkej

napriek tomu som ale s nou velmi spokojny, :) THANKS