Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Baterie vybitá přes noc...

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Stalo se mi to již vícekrát...večer vypnutý iPAQ 3970 (stáří 1 rok), nabitý asi na 85-90% a ráno při zapnutí nic...restart nic a teprve po připojení na vnější zdroj jsem zjistil, že baterie ukazuje 0%!
    Proběhne normální nabíjení,vše se chová normálně a také normálně funguje...
    Za 2-3 měsíce opět. Z ničeho nic,baterie prázdná.
    Stalo se to také někomu z vás?
    V čem by mohl být problém? Děkuji....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Skusil bych propatrat, jestli tam neni nejakej reminder, ktery pristroj zapne a uz se nevypne.

Jinak tusim ze nekdy o pulnoci, kdyz se preklapi den, tak se pristroj na chvili zapne.

Mozna by pomohl hardreset. Nebo bych volil nejakou utilitu, ktera loguje datum a cas pouzivani PDA. Tam by to vyslo najevo :-)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

me se stalo neco podobneho, opakovane 2x v tydnu a myslim, ze za to mohl winampaq, ktery po pulnocnim spusteni ppc (systemova zalezitost, nevim k cemu potrebuji mit o pulnoci spusteny displej i s podsvicenim :c( ) zabranil jejich vypnuti. jakmile jsem zacal winampaq vecer vypinat task managerem, problem se nevratil.

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Citace Původně odesláno od Michal Jelínek
    Skusil bych propatrat, jestli tam neni nejakej reminder, ktery pristroj zapne a uz se nevypne.

Jinak tusim ze nekdy o pulnoci, kdyz se preklapi den, tak se pristroj na chvili zapne.

Mozna by pomohl hardreset. Nebo bych volil nejakou utilitu, ktera loguje datum a cas pouzivani PDA. Tam by to vyslo najevo :-)
    Aha...moc díky za typ, to zní dost logicky. Nenapadá mě sice, která aplikace by to mohla dělat, ale i tak to bude bedlivě sledovat.
    Nemáte nějaký typ na utilitku, která by zapnutí přístroje zapisovala např. do nějakého txt filu? Já sice používám BatMemTime, který dobu používání eviduje, ale přiznávám, že ne každý večer se dívám, kolik času jsem jej používal... Díky... )

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Podobná témata

1. Vybita baterie po pripojeni k PC
    Od Pavel56_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-05-2009, 22:06
  2. HTC Wizard - totálně vybitá baterie
    Od glogloman v sekci Zbývající PPC