Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Baterie vybitá přes noc...

Vilda_ce4you (40)|24.2.2004 10:40
Stalo se mi to již vícekrát...večer vypnutý iPAQ 3970 (stáří 1 rok), nabitý asi na 85-90% a ráno při zapnutí nic...restart nic a teprve po připojení na vnější zdroj jsem zjistil, že baterie ukazuje 0%!
Proběhne normální nabíjení,vše se chová normálně a také normálně funguje...
Za 2-3 měsíce opět. Z ničeho nic,baterie prázdná.
Stalo se to také někomu z vás?
V čem by mohl být problém? Děkuji....
Michal Jelínek (220)|24.2.2004 10:56
Skusil bych propatrat, jestli tam neni nejakej reminder, ktery pristroj zapne a uz se nevypne.

Jinak tusim ze nekdy o pulnoci, kdyz se preklapi den, tak se pristroj na chvili zapne.

Mozna by pomohl hardreset. Nebo bych volil nejakou utilitu, ktera loguje datum a cas pouzivani PDA. Tam by to vyslo najevo :-)
zipiik (206)|24.2.2004 11:21
me se stalo neco podobneho, opakovane 2x v tydnu a myslim, ze za to mohl winampaq, ktery po pulnocnim spusteni ppc (systemova zalezitost, nevim k cemu potrebuji mit o pulnoci spusteny displej i s podsvicenim :c( ) zabranil jejich vypnuti. jakmile jsem zacal winampaq vecer vypinat task managerem, problem se nevratil.
Vilda_ce4you (40)|24.2.2004 11:48
[QUOTE="Michal Jelínek"]Skusil bych propatrat, jestli tam neni nejakej reminder, ktery pristroj zapne a uz se nevypne.

Jinak tusim ze nekdy o pulnoci, kdyz se preklapi den, tak se pristroj na chvili zapne.

Mozna by pomohl hardreset. Nebo bych volil nejakou utilitu, ktera loguje datum a cas pouzivani PDA. Tam by to vyslo najevo :-)[/QUOTE]

Aha...moc díky za typ, to zní dost logicky. Nenapadá mě sice, která aplikace by to mohla dělat, ale i tak to bude bedlivě sledovat.
Nemáte nějaký typ na utilitku, která by zapnutí přístroje zapisovala např. do nějakého txt filu? Já sice používám BatMemTime, který dobu používání eviduje, ale přiznávám, že ne každý večer se dívám, kolik času jsem jej používal... Díky... :))
Ruka_ce4you (86)|27.2.2004 01:52