Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze navázat synchronizaci přes Bluetooth na MDA 2 WM2005

mark007 (3)|26.3.2007 07:19
Dobrý den,

předem se omlouvám, že zakládám nové téma, ale mám následující problém:
Mám MDA 2 s WM2005 (flash 3.50c.40CS) a nejde mi synchronizovat s PC. Zařízení úpěšně spáruji, ale při náhledu na služby, který poskytuje PC je buď prázdno nebo v lepším případě Serial port. Když na PC v activesync nastavím port COM6, který je nastavený i na zařízení, snaží se připojit k mda, ale to nereaguje. Když se snažim vytvořit partnerství v activesync na mda tak mi to sice najde PC ale není u něj žádná služba a když nějaká tak právě zmiňovaný serial port nic víc. Prosím o pomoc, všem předem díky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HollyG_ce4you (77)|26.3.2007 13:51
Zkousej vsechny kombinace portu pokud mozno... :)
mark007 (3)|26.3.2007 13:58
Zkoušel jsem všechny kombinace a nic. Už si nevím rady, nemůže to být tipem ROM ??
mark007 (3)|26.3.2007 13:59
Mohl bych tě požádat, jestli bys někam mohl hodit tvoji romku i s českou lokalizací pokud jí máš ??? Já se v tom nějak nevyznám, tak jsem tam narval tu nejnovější a ani nevim jestli je ok. Díky
xhladi07 (525)|27.3.2007 09:45
Ono to asi v ROM nebude. Ja mam na variu podobne zkusenosti. Proste ho pres Bluetooth nepripojim! Povedlo se mi to jednou, pak uz ne! Vubec nevim, cim to je... Mozna by se hodil tady na serveru podrobny navod, jak synchronizovat pomoci pos.. ovladacu od Microsoftu (a ne pomoci ovladacu Windocom - Jeeee, cobych dal za Windocom!!!). To byl jen takovy nameticek pro vladce serveru kdyby se nudil, nebo tak... :)
HollyG_ce4you (77)|27.3.2007 12:17
Ten clanek tu je...
https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=277
No pokud chces primo moji romku, ozvi se na icq a muzem se domluvit...