Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kvalita použitých materiálů přístrojů E-Ten

daník_ce4you (3)|25.3.2007 19:55
Ahoj..mám chvíli nového E-Tena G500+ a teď jsem si všiml, že šedivý kryt nad systémovým konektorem je trochu naprasklý na dvou místech-přesně na krajích konektoru. Stejně tak celá vrchní šedivá část krytu se nějak odchlípla (uprostřed délky tak o 0,5mm)a při pohledu z boku je vidět skoro na součástky :O Jelikož ho nemám dlouho(asi měsíc), věděl bych o tom, kdyby dostal nějakou ránu. Tohle mi přijde jako vada použitého materiálu. Mám poměrně bohatou zkušenost s mobilními telefony různých značek, ale NIKDY se mi u nich nic podobného nestalo...a to i nějakou tu ránu schytaly. Máte někdo podobnou zkušenost?? Nejvíc mě štve, že mi případnou reklamaci asi těžko někdo uzná :mad:
Zdenek Malinsky (9781)|25.3.2007 20:03
A co se třeba zeptat přímo v servisu?
daník_ce4you (3)|25.3.2007 21:00
Ohledně reklamace se zeptám v servisu samozřejmě, ale zajímalo mě, jestli někdo z uživatelů už řešil podobný problém..
esi1 (1)|30.3.2007 19:38
Jasně stejný problém, navíc velmi lehce jde vysunout pero už jsem ho několikrát hledal všude možně. Už jsi volal do servisu, ?
daník_ce4you (3)|2.4.2007 22:13
Ještě ne, ale stejně pochybuju, že se něco po telefonu dozvim..maximálně mi řeknou, abych jim to poslal..s tim, že se na to podívaj, ale v duchu si přitom budou říkat: Stejně nemáš šanci.. :D Čekal sem, že se někdo ozve s podobným problémem, dík za potvrzení.. Ještě sem zaznamenal jeden problém a to s tou gumovou krytkou na jack..kdo to vymyslel... :mad: Jak jde blbě odkrýt, abych moh připojit handsfree, tak už je tak zničená od nehtu, že se asi brzo rozpadne. Nebyl by to jinak špatnej přístroj, ale...asi do něj těžko půjdu znova :(
V3919_ce4you (1)|5.4.2007 13:58
Také se mi toto stalo jen asi 5 týdnů po prodeji. Chtěl jsem toto reklamovat a řekli mi, že to bude stát cca 3 tisíce Kč. Funkce přístroje je dobrá, ale kryt - šedivá paspule.