Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: nakup PDA v Asii

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ceka me cesta do Ciny a celkem pochopitelne tam ocekavam uroven cen za elektroniku na cca polovicni urovni nez je zvykem v EU. Ma nekdo zkusenost s naupem PDA v Cine? Je k dostani elektronika s EN lokalizaci, nebo jenom mistni (jesti se vubec takova lokalizace dela)? Prpadne je na nove pristroje FSC/Acer/Asus poskytovana mezinarodni zaruka s moznosti opravy v CR?

:!:

Jestli nemate nikdo zkusenot, tak mi aspon poradte estli je lepsi FSC c550 nebo N560, nikde v diskuzi sem to nenasel
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ja nevim jak jinde v Cine, ale kamos byl pred mesicem v Hong Kongu tak jsem se koukal na nejaky mistni shopy ohledne cen - rozdil ceny oproti ceskym eshopum byl u zarizeni okolo 10000,-Kc zhruba 800-1400,- Kc - to mi rozhodne za potencialni trable pri reklamaci nestoji..

C550 nema vestavenou GPSku takze u ni ti nehrozi zadny problemy

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

hm, to nezni moc optimisticky... necham se prekvapit...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Khefa
    Ceka me cesta do Ciny a celkem pochopitelne tam ocekavam uroven cen za elektroniku na cca polovicni urovni nez je zvykem v EU. Ma nekdo zkusenost s naupem PDA v Cine? Je k dostani elektronika s EN lokalizaci, nebo jenom mistni (jesti se vubec takova lokalizace dela)? Prpadne je na nove pristroje FSC/Acer/Asus poskytovana mezinarodni zaruka s moznosti opravy v CR?

:!:

Jestli nemate nikdo zkusenot, tak mi aspon poradte estli je lepsi FSC c550 nebo N560, nikde v diskuzi sem to nenasel
    Ocekaval jsi, ze v HongKongu je to zapul zdarma? Hm, duvod? V USA je levneji...A to az ti celnice napocita jeste DPH....

Jinak diskuse porovnavajici N560 a C550 probehly....treba tady. Vse zalezi na tom, zda je pro tvoje pouziti lepsi interni GPS v provedeni N560, nebo zda radsi externi.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No nejak v podvedomi sem nizsi cenu ocekaval a nebyl sem sam, existuji fimy specializovany na dovoz zbozi z ciny, HongKong je na strankach cestovnich kancelari prezentovan jako mesto levych nakupu elektroniky. DAle me k tomu vedlo to ze se vetsina elektroniky v cine vyrabi. tak proto.

Jinak vim ze cca 1/3 diskuzi v sekci FSC je prave o c550 vs N560. Mysle sem to ironicky...

Podobná témata

1. nakup na boxwawe
    Od Dexter_svk v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 17:15
  2. Nakup
    Od Scythe_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-09-2004, 08:07