Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kniha jízd

zsadek (156)|23.2.2004 23:28
Ahoj všem,

mám už delší dobu problém najít vhodný program k evidenci provozu služebního vozidla tzv. knihu jízd. Mělo by to umět následující:
1. evidence ujetých kilometrů - z- do s tak šesti mezizastávkami a označením služebně a soukromě
2. evidence nákladů na provoz Benzín, servis, kapaliny a tak
3. počítání spotřeby podle období a mezi jednotlivými tankováními
4. Počítání nákladů na kilometr včetně amortizace auta
5. evidence a upozorňování na servisní prohlídky
6. Vše v nějaké formě tisknutelné a nebo velmi podrobně exportovatelné do excelu (podrobně znamená co nejvíce položek do co nejvíce buněk)
7. no a nějaký ty grafíky a dlouhodobé evidence.

Pokud někdo o něčem dokonalém víte dejte echo a nebo se podělte co nejvíce používáte.

Díky
Zdenda
taja_ce4you (127)|24.2.2004 00:55
Všechno se dá udělat poměrně jednoduše (ale hlavně přesně podle představ) v HanDBase 3.0
jt
kuko61_ce4you (28)|27.6.2004 03:39
Prave som stravil den hladanim niecoho podobneho na Handango. Mne staci nieco jednoduchsie, len na zaznam ciest a tankovania benzinu,
vybral som si na odskusanie Personal Vehicle Manager, ale videl som tam aj komplexnejsie programy - napr. AutoLog for Pocket PC 2003, Mastersoft Mileometer.
Je tam toho dost vela.
ipf (2136)|27.6.2004 09:49
Já si vedu knihu jízd vlastní výroby v excelu. Přemýšlím nad tím, že bych (po daních) stvořil i jednodušší verzi pro PDA (bohužel zkušenosti s FÚ a jejich požadavky neumožňují žádné velké omezení, ba naopak, zejména FÚ P-6 značně přitvrdil).
Jinak též mohu poskytnout vyúčtování náhrad soukromého vozidla.
Pavlucha (1496)|27.6.2004 19:43
... neumí to v kompletu s PC PocketKIM?
Ale ty jsi to asi chtěl celý na PDA, co?
Frankie_ce4you (103)|27.6.2004 19:48
[QUOTE="taja"]Všechno se dá udělat poměrně jednoduše (ale hlavně přesně podle představ) v HanDBase 3.0
jt[/QUOTE]

Upraveno adminem :: Pane kolego, HanDBase je komercni soft. Kdyz uz mate podobne pozadavky, existuji zde Soukrome Zpravy. Dekuji.
hybo (3107)|6.7.2004 14:41
Ano, PocketKIM to zvlada s tim, ze data, ktera vytvori se pak naimportuji do Knihy jizd pro PC.
Frankie_ce4you (103)|10.7.2004 20:59
[QUOTE]Upraveno adminem :: Pane kolego, HanDBase je komercni soft. Kdyz uz mate podobne pozadavky, existuji zde Soukrome Zpravy. Dekuji.[/QUOTE]

Děkuji za upozornění - ale já HanDBase už koupeno mám (od Hyba) a měl jsem zájem jen o onu tabulku, kterou již někdo vytvořil.
Pavel Koza (4761)|10.7.2004 22:37
V tom pripade se hluboce omlouvam, z puvodniho prispevku jsem to pochopil spatne:oops: Omlouvam se.
hase_ce4you (2)|11.7.2004 20:33
Několik let na PSIONU a teď více než rok na Ipaq 5450 používám pro tuto záležitost "RMRFuel". Je na na www.rmrsoft.com. Není zadarmo, ale jsem s ním naprosto spokojen. Doporučuji.