Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

praskajici uchyceni Dicota Keeper I

kubisz (1054)|21.3.2007 14:38
dobry den,

nesetkal jste se jiz nekdo s praskajicim kovovym kloubem u dicota keeper I? po asi hodinovem pouzivani mi kloub upadl od prisavky a pri podrobnejsim prohlizeni jsem uvitr nalezl jakysi kov (sroub?), ktery byl ukrouceny...ten drzak je tedy nejaky mekky kov, ktery vede celym krkem? diky,

kuba
libor_m (1026)|22.3.2007 13:27
Ano, také jsem ho již jednou ukroutil. Bylo to 1 den před cestou na jih Itálie. Přinesl jsem to do Mironetu, kde jsem to koupil a oni mi řekli, že to budou muset poslat na posouzení výrobci (1 měsíc). A navíc mi řekli, že pokud tam výrobce nenajde nikde žídnou bublinku (chyba výroby, na základě které to "upadlo"), tak to neuznají (nesprávné používání). Nakonec jsem uchycení držáku vyřešil jinak a krk vyhodil. A jsem s Keeperem spokojenej dodnes :))

Prostě to není dělaný na denodenní kroucení s krkem :?
kubisz (1054)|22.3.2007 14:53
no ufff teda, to bude dohadovani...mne to upadlo hned prvni den, uaaa...bum
weszter (231)|22.3.2007 19:00
mně to upadlo asi po týdnu, zakápnul jsem to fteřinovým lepidlem a drží dodnes...

mně se stalo ovšem i něco jiného - nechal jsem držák v létě v autě na slunci. a jak bylo horko, "vytahala" se ta průhledná přísavka tak, že mi při zaklapnutí nedoléhá k tomu černému okraji a držák "plandá" - vyřešil jsem to vypodložením prostoru mezi průhkednou přísavkou a černým plastem nad ní...