Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: iGO 2006.lnk

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Dobry den, rad bych poprosil nekoho, kdo vlastni iGO 2006 o soubor iGO 2006.lnk nebo iGO.lnk ( uz presne nevim jak to bylo)
    upravoval jsem si totiz vzhled ikonek a nahodou se mi ho podarilo smazatops:
    snazil jsem si ho vytvorit, ale proste mi to nefunguje. iGO mam instalovany na karte
    dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Ten ti těžko někdo dál, protože je to zástupce, v jehož těle je schovaná cesta k souboru a ten může mít každý jinde (už jen proto, že SD karta je u jednoho "Storage Card", u jiného "SDMMCard" apod.
    Stáhni si TotalCommander pro PocketPC a vytvoř si zástupce (.lnk) vlastního.
    Total Commander

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Staci dat kopirovat sposuteci (na karte), najet do umisteni kde chces LNK a dat jako by vlozit, jen zvolis vlozit zastupce -> pres obycejneho pruzkumnika.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

2tortoise: no prave ze ja jsem zkousel napsat normalni .lnk soubor ale ono to proste nefungovalo..:? asi je to moji lamerinou, ale kazdopadne diky

2Poski:
    vidis, to se zkopirovanim .exe me nenapadlo , uz to facha v pohode dik moc

Podobná témata

1. iGo My Way 2006 Plus
    Od Piiitr v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 14:23
  2. MS ve fotbale 2006 - World Cup Mobile 2006
    Od Pepa7 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-06-2006, 19:08