Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: POcketDOs

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, nainstaloval jsem si PocektDOs a do nej starou klasiku Civilization, mam Vario ale hra se mi dost seka, teda uplne hrozne, a to i kdyz jsem pretaktoval procesor na 252 MHz. A tak se chci zeptat jestli je to normalni...

Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tuším, existuje DOSBOX pro PDA, vyzkoušejte ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

mam dosbox pocketPC a nektere hry co jsem skousel taky sekaji hratelne je treba agent mlicnak a legend of kyrandia ale plne plynuly to neni a zrejme asi nikdy nebude anebo to neumim nastavit skousel jsem to jenom chvilku nastaveni kolem procesoru frameskip(vynechani nekterych frame-u) a CPU cykly (ani nevim na co to je)...zatizeni procesoru 400MHz na 90-100%

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

kurna, ale ta Civilization by prece nemela byt tak narocna ne ?? Me se seka hnedka ten uvod, kdyz tam je ta galaxie a a to psani, hrozne pomalu se to vykresluje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

no ono DOSBOX verze se sekaji i na PC...je potrebas u kazde hry vychytat hlavne ty CPU cycles, pac jedna hra jede rychle tak a druha zase jinak...frameskips obcas taky pomuzou, ale od 3 vejs uz je to celkem videt...

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Poradí mi někdo prosím s PocketDos prosím. Vždy když chci spusit nějakou dos hru tak mi to napíše protected mode aviable only with 386 or 486. Poradí někdo co mám dělat?

Podobná témata

1. MS Windows 3.1 na PocketDOS 1.11
    Od Paullus_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-07-2006, 15:40
  2. PocketDOS na zařízení s WM5
    Od Heretic_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-04-2006, 20:31
  3. PocketDOS vs ppcload.dll
    Od radofox v sekci Programy pro Pocket PC