Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom - novinky v mapách, kde zjistit?

Maci (41)|20.3.2007 12:00
Ahoj,
mám TomTom One New a k tomu klasickou mapu CZ+PL+SK+HU. Bydlím v nové zástavbě a mé bydliště na mapě není (je to verze mapy 6.5xx). Což je trošku trýznivé, zvláště když chci zadat "domov" do TomToma. Před nějakou dobou (asi v únoru) vyšla spousta nových map, včetně této mapy verze 6.6. Zadal jsem do té stránky její product code a prý že mi doporučují neupgradovat. Jenže já mám samozřejmě cukání CO KDYŽ v té nové mapě už jsou místa co potřebuju? Nevíte někdo způsob jak zjistit co v té mapě je, aniž bych za jí musel dávat 57 euro a pak zjistit že je stejná jako 5.5? Tím nemyslím warez ale třeba jestli ten mapový provider nemá nějaké stránky kde jsou ty mapy k prohlédnutí atp.

Díky za odpověď.
Janhura (62)|20.3.2007 12:12
Já na té samé mapě zadám domov pomocí možnosti Zvolit bod na mapě. Aktualizaci stahuji pomocí možnosti Stáhnout aktualizace. Aktualizovat je možno rovněž přes české Tomovo www stránky - je tam na to přímo program.
Maci (41)|20.3.2007 12:14
[QUOTE="Janhura"]Já na té samé mapě zadám domov pomocí možnosti Zvolit bod na mapě. Aktualizaci stahuji pomocí možnosti Stáhnout aktualizace. Aktualizovat je možno rovněž přes české Tomovo www stránky - je tam na to přímo program.[/QUOTE]

jenže já o domov coby bod uprostřed polí nestojím :))
xtonda (811)|20.3.2007 14:28
Online si lze mapy od Tele Atlasu prohlédnout zde: www.map24.com, ovšem jak jsou aktuální a s jakým zpožděním aktualizuje TomTom je otázka.