Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: TomTom - novinky v mapách, kde zjistit?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ahoj,
    mám TomTom One New a k tomu klasickou mapu CZ+PL+SK+HU. Bydlím v nové zástavbě a mé bydliště na mapě není (je to verze mapy 6.5xx). Což je trošku trýznivé, zvláště když chci zadat "domov" do TomToma. Před nějakou dobou (asi v únoru) vyšla spousta nových map, včetně této mapy verze 6.6. Zadal jsem do té stránky její product code a prý že mi doporučují neupgradovat. Jenže já mám samozřejmě cukání CO KDYŽ v té nové mapě už jsou místa co potřebuju? Nevíte někdo způsob jak zjistit co v té mapě je, aniž bych za jí musel dávat 57 euro a pak zjistit že je stejná jako 5.5? Tím nemyslím warez ale třeba jestli ten mapový provider nemá nějaké stránky kde jsou ty mapy k prohlédnutí atp.

Díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Já na té samé mapě zadám domov pomocí možnosti Zvolit bod na mapě. Aktualizaci stahuji pomocí možnosti Stáhnout aktualizace. Aktualizovat je možno rovněž přes české Tomovo www stránky - je tam na to přímo program.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Janhura
    Já na té samé mapě zadám domov pomocí možnosti Zvolit bod na mapě. Aktualizaci stahuji pomocí možnosti Stáhnout aktualizace. Aktualizovat je možno rovněž přes české Tomovo www stránky - je tam na to přímo program.
    jenže já o domov coby bod uprostřed polí nestojím )

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Online si lze mapy od Tele Atlasu prohlédnout zde: www.map24.com, ovšem jak jsou aktuální a s jakým zpožděním aktualizuje TomTom je otázka.

Podobná témata

1. kreslení v mapách
    Od vejvik v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-03-2012, 23:39
  2. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 07-07-2009, 19:37
  3. Jak zjistit verzi TomTom na Kaiserovi
    Od cdwwr v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-04-2008, 21:48
  4. Jak zjistit verzi TOMTOM?
    Od KENNY_FX v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 21:53
  5. cisla popisne v mapach
    Od iq18 v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-02-2007, 00:21