Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace Windows Vista

anicka.balounova (165)|19.3.2007 13:08
nevíte pls jak se synchronizuje PDA win mobile ve Vistách?

ActiveSync 4.5 tj. poslední tam nejde nainstalovat, že to není kompatibilní.
A to centrum synchronizace mi nenabízí synchr. s Outlookem ale jenom média soubory.

Thx
Surgical (2364)|19.3.2007 14:11
Hm, ja se na Visty teprve chystam, ale z doslechu to vraj funguje takto:

Po pripojeni PDA k Vistam (s nainstalenymi Officy) je potreba pripojit se na aktualizacni server MS, ze ktereho se stahne a nainstaluje prislusny ovladac jednak do Vist, jednak do PDA. Pak uz synchronizace vraj bez problemu funguje....s jednim malym ALE:

PDA uz pak nelze synchronizovat pres bezny AS ve WinXP...
anicka.balounova (165)|19.3.2007 17:25
Aktualizovaný to mám, offiko mám jak visty tak offisy ale nic ke stažení mi to nenabízí.

Na PDA se sice dostanu jak přes TotalCmd tak přes procházet zařízení, ale synchronizovat nemám přes co :(
gulii (140)|19.3.2007 17:59
osobně si myslím, že ve Vistách se syncronizuje přes program Microsoft Windows Mobile Device Center 6 zde je ke stažení 32bit verze ale myslím, že i přes ActiveSync 4.5 by to mělo fungovat... pokud ale máte problém s USB ovladači to se řešilo na XDA zde a taky jsme našel nějaký návod je na Modacu
jiri.cech (151)|20.3.2007 10:44
Tak jsem také přešel na Visty s novým "Centrem aktualizace" ... :?
1/ Zdvojily se mi všechny položky v kalendáři.
2/ PDA s WM2003SE ( HIMALAYA) nevidí skrz kolébku na internet. Tj. konec synchronizace počasí atd. atd.

1/ Zdvojené položky jsem ručně zlikvidoval grrr...
2/ Nevíte co s tím ?
anicka.balounova (165)|20.3.2007 11:22
já jsem udělala to, že jsem si celé PDA tj. kalendář a kontakty promazala a až pak synchronizovala, ke zdvojení nedošlo

smazala jsem taky všechny předchozí spárované PC

jinak přístup na net mi z kolébky jde, ale PDA mi po 5 minutách od vložení do kolébky napíše nepodařilo se získat IP adresu. přitom mám všude DHCP tak nevím.
Viktor Čistič (117)|21.3.2007 20:01
Tak to ti závidím. Už s tím bojuju několik hodin a ani ŤUK :mad: Mobile Center mám nainstalovanej, driver taky, ale prostě se to nepřipojí!!! Co jsi do těch nových Woken všechno instalovala?
Viktor Čistič (117)|21.3.2007 22:56
Tak už jsem to rozchodil, sláva. Ale že to dalo zabrat. Nevíte někdo, jak zprovoznit sync přes BT? Údajně to lze, ale já na to nepřišel.
Viktor Čistič (117)|22.3.2007 19:55
Takže jsem trochu pohledal a tady je ten postup jak zprovoznit Sync přes Bluetooth. Je to jednoduchý :yes:

SSPPYY (18)|28.3.2007 00:09
Ja sa pokusam pripojit na Vistu MDA Vario a nic :(
Aktualizovalo mi to driver pre WMDC no pre MDA nie. Hladalo paru minut a nakoniec skoncilo s tym ze nic nenaslo a hlasi ho ako unknown device.
Neviete poradit? Synchronizujem vylucne cez kabel.
Viktor Čistič (117)|2.4.2007 09:13
Já měl stejný problém s TyTNem. Jakmile jsem ho připojil přes kabel, našel nějaký "unknown" device a hotovo. Nakonec jsem to udělal tak, že po připojení PDA kabelem jsem si otevřel Device Managera a všechny "unknown" devices (ty z otazníkem) jsem nechal odinstalovat. Potom jsem ho připojil znova, ale všechny ovladače jsem nechal nainstalovat přímo z HDD. Jinými slovy na dotaz "odkud instalovat" jsem zvolil manuálně a sice "c:" Toť vše.
SSPPYY (18)|2.4.2007 12:55
No ved to som aj ja chcel urobit kym som nenarazil na problem ze ziadne ovladace niesu. Na XP stacilo naistalovat ActiveSync a vsetko islo aj ovladace sa same nehodily cize jedine ak boli sucastou priamo activesync lebo ich neviem nikde inde zohnat :sarcastic:
vpe (148)|10.4.2007 19:05
je cesta, jak připojit PDA k Vistam a nasledne k WinXP?

Na vistach jsem se jen pripojil k souborum (ne synchronizace Outlooku apod.) a nyni uz se nepripojim k WinXP pro synchronizaci, to je ale....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bobanovicz (511)|11.4.2007 00:33
Synchronizace ve Vista a XP zároveň jde naprosto bez problémů.
Zdeno_ce4you (291)|20.4.2007 18:33
lidi jak instalujete programy do PDA? Přes ten Windows Mobile Device Center mi to nějak nejde.
Viktor Čistič (117)|21.4.2007 20:54
Úplně stejně jako pod XP. Buď použiju instalátor, nebo do PDA přímo nakopíruju cab. Zatím jsem s tím neměl problém.
stam2 (3)|22.4.2007 10:48
Při synchronizaci se mi nepřevádí excelové PXL na XLS tak jako ve win xp. Nemáte někdo radu co dělám blbě? Díky