Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: jak posilat soubory?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

mam problem s windows pocket PC 2002. Kdyz otevru www stranku na ktere se ma nalistovat nejaky soubor(napr. na email.seznam.cz nalistovat prilohu) tak mi to nejde, protoze se mi tam nezobrazi to tlacitko "browse" A kdyz to tam napisu rucne, tak to taky nejde. Neni nejaka utilitka pro explorer, ktera by tuhle vec odstranila? Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od paya99
    mam problem s windows pocket PC 2002. Kdyz otevru www stranku na ktere se ma nalistovat nejaky soubor(napr. na email.seznam.cz nalistovat prilohu) tak mi to nejde, protoze se mi tam nezobrazi to tlacitko "browse" A kdyz to tam napisu rucne, tak to taky nejde. Neni nejaka utilitka pro explorer, ktera by tuhle vec odstranila? Diky.
    ... zde je asi nejrychlejší řešení používat přístup přes POP3 a aplikace Inbox ve vašem PDA ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

to jo, jenomze ja nevim proc, ale odesilat soubory pres smtp meho operatora smtp.sprintpcs.com mi funguje jen na adresy neco@sprintpcs.com jinam ne... operator uz par dni pise, ze se to resi... nevim co jsem nastavil spatne. A kdyz chci nejaky soubor nalistovat na webpark.cz a poslat si ho na www, tam mam ten samej problem a pop3 mi asi nepomuze. Je nejaky reseni,aby tyhle stranky fungovly jako na PC? aby se daly soubory nalistovat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

to jo, jenomze ja nevim proc, ale odesilat soubory pres smtp meho operatora smtp.sprintpcs.com mi funguje jen na adresy neco@sprintpcs.com jinam ne... operator uz par dni pise, ze se to resi... nevim co jsem nastavil spatne. A kdyz chci nejaky soubor nalistovat na webpark.cz a poslat si ho na www, tam mam ten samej problem a pop3 mi asi nepomuze. Je nejaky reseni,aby tyhle stranky fungovly jako na PC? aby se daly soubory nalistovat?
    ... pro odesílání musíte samozřejmě používat smtp svého ISP (tj. v tomto případě operátora)...

Eurotel: smtp.etmail.cz
    T-mobile: smtp.t-email.cz

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

ja to delam... muj operar se jmenuje SPRINT PCS . Nejsem v cechach. Docela me mrzi, ze pocket explorer co mam ma tokovej nedostatek...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

ja to delam... muj operar se jmenuje SPRINT PCS . Nejsem v cechach. Docela me mrzi, ze pocket explorer co mam ma tokovej nedostatek...
    ... to se obavam, ze budete muset pockat az vas operator situaci vyresi jak slibil :-( a nebo najit nejake open relay smtp ...

PavelR.

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-02-2006, 14:12
  2. HP 6340-jak posílat MMS, jak přes BT,MP3 jako zvonění?
    Od Firemanek v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-01-2006, 22:00
  3. jak posílat soubory přes BT z Ipaq 3870
    Od pichlak_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-11-2005, 21:30
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-06-2005, 07:57