Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak posilat soubory?

paya99 (15)|22.2.2004 21:20
mam problem s windows pocket PC 2002. Kdyz otevru www stranku na ktere se ma nalistovat nejaky soubor(napr. na email.seznam.cz nalistovat prilohu) tak mi to nejde, protoze se mi tam nezobrazi to tlacitko "browse" A kdyz to tam napisu rucne, tak to taky nejde. Neni nejaka utilitka pro explorer, ktera by tuhle vec odstranila? Diky.
PavelR. (2184)|23.2.2004 08:09
[QUOTE="paya99"]mam problem s windows pocket PC 2002. Kdyz otevru www stranku na ktere se ma nalistovat nejaky soubor(napr. na email.seznam.cz nalistovat prilohu) tak mi to nejde, protoze se mi tam nezobrazi to tlacitko "browse" A kdyz to tam napisu rucne, tak to taky nejde. Neni nejaka utilitka pro explorer, ktera by tuhle vec odstranila? Diky.[/QUOTE]

... zde je asi nejrychlejší řešení používat přístup přes POP3 a aplikace Inbox ve vašem PDA ...

PavelR.
paya99 (15)|23.2.2004 09:02
to jo, jenomze ja nevim proc, ale odesilat soubory pres smtp meho operatora smtp.sprintpcs.com mi funguje jen na adresy neco@sprintpcs.com jinam ne... operator uz par dni pise, ze se to resi... nevim co jsem nastavil spatne. A kdyz chci nejaky soubor nalistovat na webpark.cz a poslat si ho na www, tam mam ten samej problem a pop3 mi asi nepomuze. Je nejaky reseni,aby tyhle stranky fungovly jako na PC? aby se daly soubory nalistovat?
PavelR. (2184)|23.2.2004 09:18
[QUOTE="paya99"]to jo, jenomze ja nevim proc, ale odesilat soubory pres smtp meho operatora smtp.sprintpcs.com mi funguje jen na adresy neco@sprintpcs.com jinam ne... operator uz par dni pise, ze se to resi... nevim co jsem nastavil spatne. A kdyz chci nejaky soubor nalistovat na webpark.cz a poslat si ho na www, tam mam ten samej problem a pop3 mi asi nepomuze. Je nejaky reseni,aby tyhle stranky fungovly jako na PC? aby se daly soubory nalistovat? [/QUOTE]

... pro odesílání musíte samozřejmě používat smtp svého ISP (tj. v tomto případě operátora)...

Eurotel: smtp.etmail.cz
T-mobile: smtp.t-email.cz

PavelR.
paya99 (15)|23.2.2004 09:35
ja to delam... muj operar se jmenuje SPRINT PCS . Nejsem v cechach. Docela me mrzi, ze pocket explorer co mam ma tokovej nedostatek... :(
PavelR. (2184)|23.2.2004 10:26
[QUOTE="paya99"]ja to delam... muj operar se jmenuje SPRINT PCS . Nejsem v cechach. Docela me mrzi, ze pocket explorer co mam ma tokovej nedostatek... :( [/QUOTE]

... to se obavam, ze budete muset pockat az vas operator situaci vyresi jak slibil :-( a nebo najit nejake open relay smtp ...

PavelR.