Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO A701 a funkční profily zvonění

Sidon_ce4you (142)|19.3.2007 09:42
Dlouhodobě jsem používal Pocket Zen Phone, potom také Phone Alarm a musím říct že oboje mě dělalo docela neplechu. U PZP se mi stávalo že se mě občas němohl někdo dovolat a u PA si to občas samo nastavovalo co chtělo.
Mohl by mi prosím někdo poradit nějaký podobný soft který na A701 šlape bez problémů?
Martynez (206)|20.3.2007 00:35
co treba:
http://www.freewareppc.com/communication/phoneprofiles.shtml
ten podle me zadnou neplechu nedela... take mam vyzkousene vsechny jmenovane...
verze Phone Profiles v1.2.1.329 je zadaco...
pak maj na ofic. strankach verzi 2...
http://www.winmobileapps.com/device/pocketpc/pwm/pwm.aspx
ktera je fakt vychytana... ale za tu se plati :-(
Sidon_ce4you (142)|20.3.2007 08:43
Díky za tip, zkusím to vyzkoušet.
Sidon_ce4you (142)|10.4.2007 09:14
"Phone profiles for windows mobile" teď testuju tak to snad bude OK, ale potřeboval bych doplnit tento soft ještě něčím, co by umělo blokovat hovory (popřípadě SMS), něco jako je třeba "Call SMS blocker". Ten mě ale na MIO A701 nefunguje - ať nastavím co nastavím, tak se stejně každý dovolá...

Mohl by mě prosím někdo poradit jak na MIO A701 docílit blokování hovorů?

Tyhle problémy řeším od té doby co mám MIO a docela mě to vytáčí. Na první pohled se mi jevil jako nejlepší Pocket Zen Phone (měl jsem verzi 6.0) jenže při používání tohohle softu se mi občas někdo nemohl dovolat (jemu to vyzvánělo ale já jsem vůbec nevěděl že mě někdo volá/volal), možná už to vyřešili v novější verzi 6.1 beta (kde by šlo nastavit popřípadě i to blokování hovorů) ale nechce se mi to kupovat když nemám jistoto že to někomu na A701 chodí opravdu bez problémů.

Napsal by mi prosím někdo, komu chodí PZP na A701 bez problémů?
Martynez (206)|10.4.2007 14:27
zkus se zeptat na tomhle foru...
hxxp://ppcwarez.org/phpBB2/viewforum.php?f=47