Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace s outlookem a exchange uctem ve vpn pres wifi

mallox (33)|18.3.2007 20:58
zdravim..chtel bych se zeptat, zda se nejak da nastavit aby se pda outlook zesynchronizoval s exchange uctem, ktery je pod vpn do ktere se musim prihlasit jmenem a heslem, kdyz jsem pripojen pres wifi..?
kdyz jsem v pc a zesynchronizuji obyc outlook, tak se data natahnou na pda, ale pres wifi to nic nedela..
mam loox n560, as 4.1
diky za rady ;)
ladarozan_ce4you (81)|20.3.2007 21:04
zaslechl jsem, že Microsoft nepodporuje WiFi z důvodu bezpečnosti pro tato spojení. Jen kabel ActiveSync , BT a Infra.
Surgical (2364)|20.3.2007 22:09
Je to malounko jinak.
AS 4.x potrebny pro zarizeni s WM 5.x nepodporuje synchronizaci pres WiFi (tento rys byl dle prohlaseni MS odebran na zadost korporatnich uzivatelu s ohledem na bezpecnost).
K synchronizaci s Exchange uctem pres WiFi neni potreba AS bezici na pocitaci, se kterym chci synchronizovat, ale na Exchange serveru musi bezet sluzby Mobile Service, Outlook Mobile Connect, je to takova obdoba jako je pristup na Exchange pres http browser, zvana Outlook Web Acces (OWA).
Pripojeni byva zajisteno certifikatem, ktery je potreba do PDA nainstalovat a pak beznou konfiguraci outlookoveho uctu....
Funguje to bezvadne, osobne to pouzivam, jak rika klasik, evrydej.

Jinak tez zde...