Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: iGO 8

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Na Acer n311 je to v 3D nepouzitelne, strasne pomale a nejako ma to extra nezaujalo. Budovy su otrasne, ako uz bolo povedane. Este to vyskusam na Acer n50, ale podla mna to pojde normalne len na pda s 3d chipmi ako Axim...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Filippo
    dostalo se ke mně demo IGO 8, nic převratnýho to neni (taky tam nic převratného udělat nejde) ale tady jsem sepsal nějaký novinky: Ukládání si naplánované trasy, ukládání projeté trasy (nejsem si jistej), možnost přehrát si uloženou trasu, větší tlačítka v menu, po startu se automaticky otevře mapa, při spuštění musíte mít nahranou mapu, jinak zamrzne (!)
    ale je to jenom DEMO, takže se toho může ještě hodně změnit
    a kde je mozne demo ziskat (legalne)?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Jak je to s legálností nevím, ale tuším, že to neni volně šířitelné...

Takže bych to TADY raději nerozebíral

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Zda sa mi, ze to bolo volne siritelne, ale licencia skoncila vo februari 2007, takze to uuz legalne nebude.

BTW, skusil som to na Acer n50 a na moje prekvapenie to islo celkom v pohode, takze je to asi optimalizovane na intel cpu. Samozrejme je tam wm 2003 SE a ovela viac ram, takze to moze byt aj tym... Ale ostavam pri nazore, ze to nie je nic moc, skusal som len hun mapu, kde je 3D a podla mna to neprinasa nic extra noveho do pda navigacie...

karpi_ce4you
    Guest

Je k dispozici nejnovější verze "Nav N Go iGO 8 v8.0.0.41506".

Pokud máte zájem, kontaktujte privátně.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12