Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 - regional settings

nocturne.op.15 (67)|18.3.2007 14:23
Zdravím,
zkouším novou rom pro charmera, aku 3.3 od Helmiho. Tato rom neobsahuje regional settings "czech", což je docela výrazný limit, vzhledem k tomu, že stroj používám pro práci. Českou komplet lokalizaci isntalovat nechci, to bych si mohl zrovna nanistalova šrot od tmobile - nemá někdo zkušenost jak přidat regional settings třeba vyexportované odjinud?
ElSoft (1244)|18.3.2007 22:05
Trochu mě překvapuje že někdo takhle experimentuje na zařízen které používá k práci, ale k věci.
Co to zkusit přes registry, kdysi jsem dělal CAB, který nastavoval regional settings na czech, tak ho zkus a dej vědět
nocturne.op.15 (67)|19.3.2007 06:33
Díky, pustím se do toho a dám vědět, nejspíš odpoledne.

Ono s tém experimentováním - je to riziko. Teď mám v přístroji vedenou veškerou agendu, výkazy zákazníkům, poznámky. Kdyby mi stroj nepřežil, nejhorší situace která může nastat je ta, že budu chodit s papírovým diářem jako moji kolegové a od šéfa nafasuju blbou obyčejnou nokii (kterou jsem hrdě odmítl když jsem nastupoval) :-)
nocturne.op.15 (67)|19.3.2007 08:55
Nezdařilo se :-(
Kde přesně bych mohl Regional Settings v registrech najít? Nikde se mi to nepovedlo. Ještě to zkusím chvíli a pak se pokorně vrátím k původní debranded AKU2.0 rom...