Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Použití jako MP3 přehrávač

CJ.Hornster (5)|17.3.2007 23:57
Zdar lidi chci se zeptat jestli jde PocketPC použít jako plnohodnotný MP3 player, například tenhle

http://www.alza.cz/acer-n310-pda-64mb-ram-64mb-rom-samsung-300mhz-sd-mmc-wifi-bt-3-7-vga-w-mobile-5-0-d67714.htm

měl bych do něj 2 GB SD kartu
Dále bych se chtěl zeptat co na něm tak spustím (myslím hry, programy, atd.) Prostě jestli je kvalitní, pokud znáte nějaký lepší, kvalitnější a levnější, tak mě ho napište
CommanderZ (1798)|18.3.2007 09:50
Jedina nevyhoda PDA oproti specializovanym prehravacum je kapacita baterie - jinak je ale na MP3 uplne luxusni - napriklad ten velky displej je navykovy.

Btw, cetl jsis tohle?
[CODE]Pozn.: Odesílání příspěvku může trvat až 60 vteřin,
prosím buďte trpěliví a neklikejte znovu na tlačítka dřív, než se případně objeví nějaká chyba.[/CODE]
Pokud ne, tak si to precti a priste si davej bacha ;)
profile^^ (60)|18.3.2007 11:13
PDA jako MP3 je rozhodně super a s dnešní nabídkou skvělého softwaru je to přehrávání mnohem pohodlnější než třeba iPod.
Akorát jsem se díval na ten alza.cz.. a tam mají N310 za 9 399,81 Kč
Trochu vysoká cena na to že k němu není zádné příslušenství. Za tolik peněz si koupíš lepší model N311 (lepší procesor, paměť, WiFi) a ještě ti zbyde na značkové pouzdro :)
Jinak taky si kupuji Acer N311 a jeden z hjlavních důvodů je přehrávání mp3 (3.5mm Jack + Koss Porta Pro = Tomu se nic nevyrovná :)) )
CJ.Hornster (5)|18.3.2007 13:44
[QUOTE="CommanderZ"]Jedina nevyhoda PDA oproti specializovanym prehravacum je kapacita baterie - jinak je ale na MP3 uplne luxusni - napriklad ten velky displej je navykovy.

Btw, cetl jsis tohle?
[CODE]Pozn.: Odesílání příspěvku může trvat až 60 vteřin,
prosím buďte trpěliví a neklikejte znovu na tlačítka dřív, než se případně objeví nějaká chyba.[/CODE]
Pokud ne, tak si to precti a priste si davej bacha ;) [/QUOTE]
jj díval jsem se, ale nějak mě lagnul net a hodil mě to dvakrát, jinak se chci zeptat jestli nevíte nějaký internetový obchod kde by to mohlo být levnější, ale nějaký spolehlivý, abych nekoupil nějaké poškozené PDA které bych musel hned reklamovat