Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 225

Téma: IGO 2006 Plus

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Já myslím, že to dopadne. A co se týče bety - pokud chceš, tak můžeš již dnes vyrazit s betou, aktuální mapou ČR a funkčním RDS-TMC. Ovšem nesmíš být slušným, platícím zákazníkem, ale tím, co "nakupuje" přes Google... :no:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Taky me docela zarazi, ze informace o verzi IGO 2006 plus jsou dostupne jen na ceskych strankach. Ale dostupne jsou bohuzel jen informace, aplikace sama o sobe ne. Doufam, ze se situace brzy vyjasni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Narazili jste na toto?

Bezplatná aktualizace softwaru a map iGO My way
    Počínaje 19. březnem je k dispozici bezplatná aktualizace pro software
    a mapy programu iGO My way. Více informací...

Podle popisu by mela byt jiz verze plus s aktualizaci map. Jenze iGO Updater nic nenajde...Nebo jenom mne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

už se to tu řešilo, tento odkaz je pouze za CZ stránkách, na ostatních ani zmíňka

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

I-go bude mit novy program pro update MapLoader. Ten bude dostupny po registraci na strakach. Pro registraci bude potreba licence.

Update by mel byt dnes, ale web jeste nejede.
    http://www.i-go.com/en/update/overview.php

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Aktualizace již funguje!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od kopacek
    Aktualizace již funguje!
    jo a cely soubr ma 1GB

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to kopacek or Peta or ostatní
    se slzou v oku zjišťuji, že se konečně hnuly ledy. Žel v současné době nemám časový prostor se tím zabývat (i když mě svrbí dlaně) a celých 10 dní jsem se na to těšil. No zítra to snad bude lepší. Prosím o informace jak upgrade proběhl, možné úskalí i jak se nová verze programu "tváří". Dík a držím palce

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Já mám licenci pouze na EasternEurope, takže mně se stáhl soubor "Maploader_for_iGO_My_way_2006_Plus_Eastern_Europe ", který má pouze 192 MB.
    Vlastní průběh aktualizace i prvního spuštění je zcela O.K. Zapamatují se všechna nastavení včetně POI. Spojení s GPSkou rovněž bez problémů. Ovšem nejhorší zjištění mě čekalo při kontrole aktuálnosti map pro ČR.
    Bohužel doslova a do písmene platí, co je napsáno na iGO-com:
    "iGO My way 2006 Plus update package presents a revised, detailed, street-level map of Croatia, as well as new roads in Bosnia and Herzegovina. Earlier maps have also been modified, so the new versions are well worth downloading. Upgrading is also recommended because some of the new functions will only work with the new maps."
    Tedy aktualizovány jsou (co se týče mapových podkladů jako takových) POUZE mapy Chorvatska, a Bosny a Hercegoviny.
    Jinak ani ťuk. Takže moje mapa ČR je stále ve verzi 2006.01 -sice má po aktualizaci označení 070213, ale ty změny se dotkly asi pouze věcí, které nesouvisí přímo s mapou (např. lokalizační tabulky). Takže napojení D1 u Vyškova z roku 2004, dálnice u Hradce Králové beze změny z loňského roku atd. atd. Prostě nejstarší mapa na trhu...
    Jsem dost zklamaný, nové mapy asi budou pouze za peníze v iGO 8. Teď asi nezbývá,než čekat na programátory na "druhé straně válečné fronty", kteří to zprovozní i s mapou ČR ve verzi 2006.10 (a která v beta verzi běží).
    EDIT: mapa Chorvatska je skvělá.
    EDIT2: program bohužel zatím nebyl schopný naladit žádnou stanici s RDS-TMC. V betě vše fungovalo, Navigon rovněž nemá problém. Uvidím, jestli se to nechytne za jízdy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to kopacek:
    díky za info, ta mapa je sice dost nepříjemná, ale hlavně, že nejspíš obsahuje ty lokalizační tabulky.... Jinak my, co jsme odkojený Navigonem....
    Ještě jednou díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    to kopacek:
    díky za info, ta mapa je sice dost nepříjemná, ale hlavně, že nejspíš obsahuje ty lokalizační tabulky.... Jinak my, co jsme odkojený Navigonem....
    Ještě jednou díky
    Tak bych rekl ze na vga je to nejak kostrbate..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak se mě to zdařilo, a to bez problémů. Sice nad MapLoadrem asi moc nepřemýšleli. Musí se jednotlivé mapy nahrávat postupně (při full Evropě je to na hlavu), „fajfky“ u jednotlivých map a hromadné delete nebo nahrání podle označení by jistě bylo lepší. Ale hlavně to pracuje tak, že to nejdřív novou mapu nahraje a pak teprve tu původní vymaže. A SD karta s ID je na prasknutí, tedy se na ní nejdřív musí vytvořit volný prostor a pak klikat a klikat – prostě pakáreň.
    Program na první pohled od stolu OK. Na rozdíl od kopacka RDS-TMC (a to máme stejný GPS/TMC přijímač) se chytil, akorát mu to trvalo delší dobu. Načítání událostí poměrně svižné, a to i přes fakt, že to bylo na tu ošklivou provizorní anténku hozenou z okna. Průšvih však je, že je špatná čeština v TMC. Myslím, že jsem to v minulosti někde četl (nevím, zda šlo o i-GO či Mio), viz. obrázek

a další obrázek, jak vypadá událost na mapě

POI Warner jsem zatím neaplikoval (na webu říkají, že CZ je neúplné), speedcameras.txt však funguje, při startu si to načte jak má. Budu si muset promyslet, jak to udělat abych měl CZ z POI.cz a zbytek od nich a přitom se to netlouklo. Na to je zatím čas, třeba do doby mé první cesty ven to někdo vyřeší (pokud je v tom problém).
    Odpoledne provedu testovací jízdu, uvidím v praxi jak kamery, tak i TMC, ale i Zuzanku, ta ukecená byla na hlavu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Mapy není nutné nahrávat po jedné - dají se označit se Shiftem, případně nesouvislý výběr pomocí Ctrl.

Já jsem měl s upgradem docela problém. IGo se odmítal spustit a až jsem zkombinoval soubory z několika karet, tak se to teprve povedlo. Potom jsem ještě v data.zip musel ručně ze souboru loading.jpg udělat loading.bmp.

Tohle nechápu. Mám originální iGo, celou dobu v pohodě jezdím a teď při startu řve, že JPG nenačte, že chce BMP. Mohli byste se podívat, jestli v data.zip a \igo_se1\320_240\ máte loading.bmp nebo loading.jpg?

Mám pravdu, že iGo v této verzi změnil překlad? Už jsem tuto verzi viděl na jednom přenosném MyGuide, co právě testuji, a už jsem se chystal stěžovat, proč to změnili. Nový překlad mi nepřijde úplně nejlepší.

EDIT: Špatnou češtinu v RDS-TMC myslím řešili a vyřešili na fóru věnovaném Miu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

To mě nenapadlo, ještě teď jsem uklikanej.
    Daný soubor mám s příponou*. jpg
    K překladu nemoho sloužit, program mám cca 10 dní a zatím jsem se sním jen seznamoval.

Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGo My Way 2006 Plus
    Od Piiitr v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 14:23
  2. MS ve fotbale 2006 - World Cup Mobile 2006
    Od Pepa7 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-06-2006, 19:08