Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 225

Téma: IGO 2006 Plus

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

No ještě je otázka,pokud teda bude nějaký konečně funkční soft,je jedno IGO nebo Navigon...Jak budou ty TMC data pravdivá a aktuální.To je také bolest tohoto problému.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Martine,
    jen se neboj, bylo už na konkurenčním webu (mobilmánia) v podstatě dokázáno, že, v rámci možností systému, dané TMC informace vzduchem lítají relativně v pořádku a problémy jsou dané úrovní nav. softu, nav. dat (lokalizační tabulky) ale i HW, konkrétně schopnostmi tyto data přijímat (to, že ikonka TMC svítí zeleně ještě neznamená, že je příjem korektní). A to vše je zatím u nás, resp. stávající technika nic moc. Jen se podívej na ten Tvůj Navigon, já můžu přidat můj Dynavix....- žádná velká sláva.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Již mě Igo také napadlo,ale to opravdu už bych musel být fakt naštvanej na Navigon,abych na něj přešel.Nic proti tomu programu,jen mě osobně se nelíbí jeho grafické znázornění.Ale jestli mě Navigon nedá na vybranou řekněme do příštího roku,tak už do toho půjdu!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

hosi, bezi vam to uz nekomu? me update nic nestahl...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

tak to nějak maďaři nezvládli. Nejen, že link na upgrade je nefunkční, ale celé web stránky jsou o ničem. Tak nevím, kdybych, ještě na původních stránkách www.i-go.com, to neviděl na vlastní oči, viděl bych v tom nějakou kachnu. No snad se nenakazili u Telematixu, a.s.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    Martine,
    jen se neboj, bylo už na konkurenčním webu (mobilmánia) v podstatě dokázáno, že, v rámci možností systému, dané TMC informace vzduchem lítají relativně v pořádku a problémy jsou dané úrovní nav. softu, nav. dat (lokalizační tabulky) ale i HW, konkrétně schopnostmi tyto data přijímat.
    Mudrunko, vím, který článek myslíš. Ovšem Martin správně poznamenal, že data by musela být pravdivá. Pokud dnes ráno byla v Praze totálně zasekaná Jižní spojka ve směru na Barrandovský most a v TMC nalezneš info, že je to ucpané v protisměru (kde to hladce jelo), tak to není o funkčnosti softu, ale o datech. Nejsem skalním zastáncem žádného navi softu, dlouho jsem jezdil na TT, potom nejakou dobu na iGO a nyní převážně na Navigonu (já vím, že díky tomu, že mám přístup k letošním mapám, tak je to o něčem jiném), ale lokalizační tabulky jsou jedna věc a data druhá.

Nicméně se již dostáváme lehce mimo téma této diskuze, proto prosím v diskuzi o TMC v různých navi softech pokračujte zde. Děkuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

stále nič.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj,
    nějak si s tím updatem dávají načas....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Vydání navigace je pozdrženo z důvodu objevení chyby při finálním testování. Více zde.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

vítězství ducha nad hmotou,
    i-GO už má funkční web stránky včetně slibovaného update. Už jsem se bál, že je v tom něco jiného než avizované technické problémy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak funkční stránky již vidím, ale ten upgrade na iGO 2006 plus nemůžu nikde objevit (je tam pořád jenom aktualizace z 20.12.2006). Zkusil jsem i updater, ale ten stále hlásí, že nejsou žádné nové aktualizace. Tobě už se podařilo něco stáhnout?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ne, ne. Čtečku karet mám doma a přímo do PDA se mi to nechce tahat. Takže se na to chystám až večer. Ale, jak koukám, link na update opravdu leze na aktualizaci z 20.12.2006. Doufám, že to do večera napraví. Každopádně je to od nich krok správným směrem, už jsem měl pochybnosti o mé investici.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

nefunguje ani cez čítačku kariet a na slovenských stránkach nie je ani oznam že sa niečo deje

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Takže se shodneme, že sice zprovoznili web, ale aktualizace je zatím stále "na houbách". Ale asi je to už na dobré cestě... ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

jj, pevně doufám. Jenom mě lehce znervóznil temo. Opravdu povídání o verzi Plus je jen v české verzi, ve všech ostatních není ani slovo. Takže se naskýtá otázka, zda to tam nezůstalo omylem a mé obavy o účelnosti investice se vrátily. Sice, v nejhorším, se na BETU dostanu, ale díky nově zakoupené staré, zatím neaktualizovatelné, mapě CZ bude TMC stejně nulové.

Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGo My Way 2006 Plus
    Od Piiitr v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 14:23
  2. MS ve fotbale 2006 - World Cup Mobile 2006
    Od Pepa7 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-06-2006, 19:08